lekarz Jan Stępniewski

Chirurg plastyczny

2,6
2,4
2,9

Dr Stepniewski podnosil mi gorne powieki bo opadaly.... Tak cial skorke z oczow ze zrobil znak na bialkach ocznych.. Poszlam do okulisty i okulista mi powiedzial co sie stalo z moimi oczami ??? malo jeszcze lewe oko nie moglam podniesc do gory bo brew sie nie podnosila .. nie moglam ruszyc brwia w dol i gore..chodzilam na terapie pol roku... Dr jest stary I ma stare metody palce jego sa sztywne i grube .. nadaje sie na szewca.. nie polecam... a pozatym ni slucha potrzeb klienta robi po swojej glupiej ...

malo jeszcze lewe oko nie moglam podniesc do gory
a pozatym ni slucha potrzeb klienta robi po swojej glupiej mysli...

Miałam u doktora Stępniewskiego całkowitą korektę nosa. Jestem cztery lata po zabiegu. Mój nos nie jest idealny (trudno mi stwierdzić czy to 'wina' doktora czy nieznacznego przerostu chrząstki w miejscu łamania kości) ale oglądając zdjęcia 'przed' i 'po' - efekt 'po' zabiegu jest nieporównywalnie lepszy, nos bardzo pasuje do twarzy i co najważniejsze nie wystąpiły żadne zdrowotne komplikacje.

Miałam wycinany guzek, naprawdę Dr Stepniewski się spisał, nie widać już prawie blizny, zabieg trwał szybko bez zadnych komplikacji, polecam

Bylismy raz na wizycie z naszą córeczką , ma rozszczep, nic konkretnego nie powiedział, wyśmiał IMiD w W-wie a na koniec wręczył nam wizytówke do swojej prywatnej kliniki w kobylnikach.

Moja córka urodziła się z rozszczepem podniebienia i trafiliśmy do dr Stępniewskiego może zbyt wiele nie mówił o jej przypadku ale wierzyłam że można mu zaufać.Córka jest już pół roku po operacji,nie było żadnych komplikacji i wszystko jest w jak najlepszym porządku.Wykonał perfekcyjną robotę i dziękuje mu z całego serca

Ludzie którzy negatywnie opisują tego lekarza,to są w błędzie.Ja miesiąc temu miałam operacje nosa i jestem z niego zadowolona,zrobił mi tak jak tego chciałam,tylko wystarczy być otwartym i nie bać się rozmawiać...Jest bardzo dobrym człowiekiem i wybitnym lekarzem w swojej dziedzinie,ma talent w rękach...Jest pan Wielki!! Polecam!! Pan Dr. Złota Rączka...

Niekompetentny i nieprofesjonalny lekarz. Zdecydowanie nie polecam, a wręcz odradzam, Miałem operację nosa, ale bardzo nieudaną. Lekarz po operacji "umywa ręce" . Zachowuje się tak jakby miał to gdzieś. Skasował pieniądze więc się z losem pacjenta nie liczy. Kolejne mięso, które pokroił. Nie udziela żadnego wsparcia merytorycznego. Wyswić najlepiej za drzwi i skasować kolejne pieniądze. W kliniec panuje nieopisany chaos, Jest brudno. Warunki jak w baraku wojskowym. Jedzenie wstrętne. Za tak podłe warunki liczy sobie słono. Zdecydowanie na NIE!!!. Lepiej udać się do kogoś innego kto szanuje ludzkie zdrowie. Jeszcze ...

Za tak podłe warunki liczy sobie słono.
Jeszcze jedna sprawa, która niewątpliwie jest warta aby o niej wspomnieć, to brak rachunków za przeprowadzony zabieg.

Bardzo doświadczony lekarz i profesjonalista w swoim fachu. Zawdzięczam mu bardzo dużo, do zabiegów jakie przeszłam u tego lekarza wszystkie wyszły pomyślnie i w 100% bez komplikacji. Dziękuję Bogu, że trafiłam do niego inni lekarze plastycy nie chcieli się podjąć próby zmiany mojego wyglądu. Dziękuje Panie Doktorze jest Pan Wielki.

Bardzo doświadczony lekarz i profesjonalista w swoim fachu.
Dziękuje Panie Doktorze jest Pan Wielki.

polecam tego lekarza operował naszą 1,5 roczną córeczke miała roszczep podniebiena miękkiego i wszystko wyszło rewelacyjnie.Godny polecenia wspaniały fachowiec.Dziecko po operacji jest juz 5 miesięcy i nasz pediatra był pod wrażeniem jak to jest zrobione:)dziekujemy z całego serca doktorowi

Odradzam tego lekarzyka. Rozchrzanił mi kompletnie nos. Najgorsze jest to, że nie potrafi się ten człowiek przyznać do błedu. Zachowuje się tak jak by był nieomylny i najlepszy. Uważam go za najgorszego lekarza od nosów. Pozatym bierze kasę do ręki. Bez rachunku bez pokwitowania. Pewnie lekarze pracuja na ryczałcie bo w przeciwnym razie urzad skarbowy miałby wiele do powiedzenia