dr n. med. Jan Szymański

DOSKONAŁY-NIC UJĄĆ NIC WIĘCEJ DODAĆ=PRZYJACIELSKI-LUDZKI-GODNY POLECENIA LEKARZ I CZŁOWIEK-UPSZEJMY

Dr Szymański spiesząc się, wysłał mnie na ostry dyżur okulistyczny z zapaleniem spojówek, gdzie musiałem czekać na badanie 12h, twierdząc że nie może mi pomóc bo mam obce ciało w oku choć badania tego nie wykazały. Skasował pieniądze za badania które trwały minutę, a ja straciłem 12 godzin w zatłoczonej poczekalni. Bez komentarza, odradzam wszystkim tego lekarza.

Mało zostało przekazanych informacji w czym jest problem i wszystkiego trzeba było na koniec dociekać.

Znakomity lekarz a przedewszystim CZŁOWIEK bezinteresowny- przyjaciel. Z poważaniem i wyrazami szacunku (-)I.Marian Hawryszczyszyn Wrocław

Znakomity lekarz a przedewszystim CZŁOWIEK bezinteresowny- przyjaciel.
Z poważaniem i wyrazami szacunku (-)I.Marian Hawryszczyszyn Wrocław