lekarz Jan Tomczyk

1,8
2,4
2,2

Lekarz jak najbardziej godny polecenia, jednak sama musiałam się dopytywać co mi jest. Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u ginekologa. Cieszę się że był to doktor Tomczyk.

PO PROSTU MASAKRA BYŁAM W 39 TYGODNIU CIĄŻY PO OPŁACONYM KTG MIAŁAM SKURCZE CO 5 DO 7 MINUT O ON SIĘ MNĄ NIE ZAINTERESOWAŁ NIE ZBADAŁ NIC NIE POWIEDZIAŁ ...TYLKO STWIERDZIŁ CO MOGE POWIEDZIEĆ NIE WIEM KIEDY URODZISZ, SAMA MAM ZADECYDOWAĆ CZY SIĘ PRZYJĄĆ DO SZPITALA CZY NIE TRAGEDIA NIE POLECAM JEGO I PAŃ ZE SZPITALA W GRYFICACH WIELCE OBRAŻONE NA CAŁY ŚWIAT ...

Szczerze odradzam tego lekarza! Niemiły, gburowaty i niedelikany.Miałam niestety przyjemność rodzić pod jego okiem i było to przykre doświadczenie. Jeśli mam już dać zarobić jakiemuś lekarzowi to do niego za darmo bym nie poszła.

Jaosobiście gorąco polecam doktora. Jest miły, nie czuje przy nim skrępowania. prowadził moją pierwszą ciąże. Duży pozytyw

Niemiły,niedelikatny!!! odradzam zdecydowanie

Niemiły,niedelikatny!!! odradzam zdecydowanie

Po prostu wizyta u tego lekarza była największą porażką mojego życia... Gdybym nie potrzebowała recepty na pigułki anty to bym w życiu nie przekroczyła progu jego gabinetu! Jest nie miły, potraktował mnie jak dziewuchę która chce receptę na coś co jej się nie należy, opryskliwy, a jego jedynym punktem zaczepienia była moja duża waga, NIE POLECAM !

ten konował przyjmował przedwczesny poród mojej córeczki ,godzina pierwsza w nocy obrażony na cały śwat że go obudzono do wcześniaka ,wyłyżeczkował mnie bez znieczulenia ,choć minęło już sześć lat na wspomnienie tego człowieka cierpnie mi skóra,

świetny dla każdej z nas. konkretny dowcipny i rozmawia się jak z człowiekiem

świetny dla każdej z nas. konkretny dowcipny i rozmawia się jak z człowiekiem

super lekarz można z nim konie kraść.Polecam go wszystkim kobietom.

super lekarz można z nim konie kraść.Polecam go wszystkim kobietom.

Masakra,nikomu nie polecam,najlepiej omijać.

Masakra,nikomu nie polecam,najlepiej omijać.