prof. dr hab. Jan Walewski

Hematolog, Onkolog

Nie mogę się zgodzić z p.porzednikiem.Bylam u profesora 8 lat temu(mam chłoniaka ,nieziarniczny,rozlany z zajęciem DlBCL,po trepanacji i chemii i radio w 2010r.)Lekarz prowadząca chciała mi usunąć węzły pod pachą,byłam u profesora na konsultacji,niestety nie posłuchałam Go i pozwoliłam usunąć,nie było żadnych zmian,a cierpię z bólu po usunięciu do dzisiaj,teraz żałuję,że nie posłuchałam największego autorytety.Profesor jest w 200proc.kompetentna osobą,do tego konkretny i przemiły.Dziekuje,profesorze,że służysz ludziom!!!

Wizyta w klinice Damian u Profesora Jana Walewskiego trwała około 50 minut. Profesor kpi z profilaktyki nowotworowej. Nie chce kierować na badania. Patrząc na mnie stwierdził, że na pewno nie mam polipowatości jelita grubego. Największą głupotą w onkologii jest twierdzenie, że skoro nic nie boli to pacjent jest na pewno zdrowy. Wczesne, uleczalne w pełni stadia nowotworów przeważnie nie bolą. Jeżeli Myślisz poważnie o swoim zdrowiu i życiu - OMIJAJ z daleka Profesora Walewskiego!!!