lekarz Jan Witkiewicz

Pacjentami Doktora Witkiewicza jesteśmy już od kilku lat. Doktor ma podejście do dzieci, jest miły, życzliwy i kompetentny. Nastoletniemu synowi od razu dobrze dobrał soczewki kontaktowe - syn zadowolony, bo w okularach nie chciał chodzić 🙂 Mężowi wbiło się coś w oko i od razu został przyjęty. Również moja mama jest pacjentką Dr Witkiewicza - Doktor wykonywał u niej laser siatkówki po którym widzi lepiej i cały komplet badań pod kątem chorób siatkówki. U chrześnicy (9 lat) zdiagnozował astygmatyzm i krótkowzroczność oraz odpowiednio dobrał okulary. Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Serdecznie ...

Pacjentami Doktora Witkiewicza jesteśmy już od kilku lat.
Mężowi wbiło się coś w oko i od razu został przyjęty.
Również moja mama jest pacjentką
Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Serdecznie polecam.

pełny profesjonalizm godny polecania.zabieg usunięcia zaćmy w 70 roku mego zycia przywrócił mi dobre widzenie,jestem bardzo zadowolony dziękuję.