lekarz Jan Wojtowicz

1,6
1,6
1,2
1,4

Niestety Pan Doktor siedział za biurkiem i mnie nie zbadał. Problem jest przewlekły i złożony. Potrzebuje ciągłej kontroli i badań. Jego wizyta ograniczyła się do wypisania recept na leki, które tylko maskują problem a go nie rozwiązują. Dodatkowo stwierdził, że tak już będzie... Tragedia. Wizyta trwała 2 minuty.

Jeżeli dziecko nie jest zapisane do niego a gdy jest chore a nie przyjmuje lekarz do którego mam zapisane dziecko i muszę iść do niego to jest arogancki traktuje dziecko beznadziejnie nie udziela odpowiedzi na pytania poprostu trafagedia!!! a jak sie idzie do niego prywatnie bo miałam niestety taka okazje w świeta jak dziecko mi zachorowało to milutki aż za bardzo ale tak jak się płaci to wtedy dopiero szanuja człowieka !!!!beznadzieja odradzam w 100% aaaa jak poszłam do niego po skierowanie na Usg to stwierdziłą ze moje dziecko sie ...

aaaa jak poszłam do niego po skierowanie na Usg to stwierdziłą ze moje dziecko sie leczy już gdzie indziej więc ,,on juz umywa od niego ręce" i że ośrodek zdrowia juz nie bedzie traciła kasy na moje dzieko masakra !!!

Jak byłam młodsza to byłam zadowolona a dzis to dla mnie jest jakaś tragedia mowie panu doktorowi o problemie a on wo gule nie słucha!!!! Zbył mnie i to bardzo szybko !!! potrafią dać tylko antybiotyki i tyle!!

Leczy tylko to, o czym powie rodzic. nie zauważył wady słuchu u mego dziecka mimo wielu sugestii z mojej strony. Nie robi badań, skąpi skierowań. Badanie u pana doktora trwa 2 minuty. Boi się "przemęczać", więc nie przujmuje zbyt wielu dzieciaków jednego dnia. W nagłych przypadkach spławia rodzica i odsyła na ostry dyżur. Jakaś masakra poprostu!! Unikajcie..

wyleczy dziecku gardło ale nie zwróci uwagi czy ma prawidłowa postawę, czy się dobrze rozwija. Po prostu nie zauważa nic poza tym co mu rodzic nasunie ;(ja sie zawiodłam!