lekarz Jan Zagierski

Chirurg dziecięcy

Wspaniały lekarz i człowiek. Ogromne zaangażowanie w moje leczenie, troska i praca wykonywana z sercem.

Wspaniały lekarz ma podejście do dzieci .Jak byłam dzieckiem operował mnie na wyrostek robaczkowy ,teraz mojego syna operował także na wyrostek robaczkowy

Nic dodać nic ująć ... Najlepszy chirurg na świecie Gdyby nie on nadal mialambym krwiaki na dłoni Szczerze Polecam ! ! ! :)

Nic dodać nic ująć ...
Najlepszy chirurg na świecie
Gdyby nie on nadal mialambym krwiaki na dłoni
Szczerze Polecam ! ! !

Niesamowity, konkretny, miły! Mój 3letni synek miał operację i d..Zagierski okazał wielkie zainteresowanie pacjentem, mówił mi szczegółowo o szczegółach operacji. Odpowiadał na każde pytanie.

lekarz z powołania. Bardzo rzeczowy, wyjaśnia w sposób prosty, zrozumiały. Po rozmowie z nim znikają obawy. Uwielbiany przez dzieci i ich rodziców. Polecam w 100%

Lekarz z dziada pradziada, najlepszy fachowiec inteligentny, miły, zawsze posiada czas dla pacjenta mimo wielu obowiązków. Poza leczeniem dzieci, zajmuje się też tymi starszymi dziećmi :)Jeśli można kogoś polecić to ze spokojną głową Pan Doktor jest tą osobą

Lekarz konkretny, z dużym zasobem wiedzy, którą niewątpliwie stara się przekazać w sposób najbardziej zrozumiały pacjetowi wiadomosci o chorobi jak i o zastosowanym leczeniu. Sympatyczny i przemiły dla dzieci, które „notabela” czują się u Pana Doktora, aż za bardzo swobodnie. POLECAM!!! publicznie i prywatnie - nie ma różnicy traktuje wszystkich równo.

bardzo kompetenty miły człowiek, bardzo nam pomógł

bardzo kompetenty miły człowiek, bardzo nam pomógł

BARDZO DOBRY LEKARZ, OPEROWAŁ RĄCZKĘ MOJEGO SYNKA. RZECZYWIŚCIE MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO DZIECI. POLECAM

Ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest bardzo kompetentny

Ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest bardzo kompetentny