lekarz Jan Zębala

Bardzo dobry lekarz. Mam 17 lat, leczę się u niego od zawsze. Zawsze trafnie rozpoznawal u mnie chorobe i odpowiednio dobieral leki. Duzo tlumaczy o chorobie, jej powodach, zna pacjentow z imienia, pamieta np. o tm, ze dana osoba jest alergikiem itp. Ma wielki szacunek do ludzi, pracowity, nie mydli oczu kiedy przyjdzie sie do niego z "wyrokiem" od innego specjalisty, np. dermatologa. Szczerze polecam pana doktora Zębale!

Lekarz z dużym doświadczeniem. Jeżdzimy do niego i prywatnie, i do przychodni. A w przypadku, gdy nie mamy możliwości przyjechać, udziela porad telefonicznie. Mam do pana doktora duże zaufanie.

Korzystalismy z uslug tego lekarza wiele razy i publicznuie i prywatnie.. Zrezygnowalismy, kiedy naszemu dwu-letniemu dziecku 3 tydzien z rzedu zapisal antybiotyk. Oprocz tego w tym samym czasie zle zdiagnozowal zarazenie skory bakteriami gronkowca, miesiac pozniej, gdy zobaczyl obtarcie na dupce naszego dziecka probowal nam wmowic ze zakazenie powrocilo i ze to nasza wina "zebysmy sie nie interesowali kaszlem tylko zajeli zakazeniem.." Ogolnie odradzam! Lekarz juz nie mlody, czas na emeryture. Rafal.

Mój syn jest pacjentem Pana Doktora już 17 lat.Nigdy jeszcze nie zawiedliśmy się na nim!Jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem.Mogłabym polecić z czystym sumieniem takiego lekarza kazdemu i to robię.Prawie wszyscy moi znajomi dostali adres i też są zadowoleni.Niejednokrotnie słyszę od nich opinię, że gdyby nie Pan Doktor to nie wiadomo jak by się skończyło leczenie.Ja zresztą mam podobną opinię.Polecam wszystkim rodzicom tego właśnie lekarza.Pozdrawiam!

polecam tago lekarza wydaje mi sie bardzo kompetentnym.

polecam tago lekarza wydaje mi sie bardzo kompetentnym.