lekarz Janina Dańczak-Balicka

Ta kobietę, bo lekarzem jej nazwac nie moge radze z własnego doświadczenia omijac bardzo szerokim łukiem!!!! Za każdym razem gdy doznawalem urazu i trafiałem kilka - kilkanascie lat temu na ta pania bylem zle leczony, co okazywalo sie po jakims czasie i jej powazne błędy naprawiali inni fachowcy poza Jarosławiem... więc teraz gdy wydarzy mi sie jakiś wypadek i mam taką możliwośc próbuje udać sie do szpitala w Przemyślu lub Przeworsku gdzie lekarze wiedzą co robią.. powikłania mam do dzis zdrowia mi nic nie wroci ale moge przestrzec innych... ta Pani i tak wogle robi łaskę że podejdzie do pacjenta i porozmawia z nim, " zbada" - porazka!!!!!!!!!!!!!

Bardzo pomocna i fachowa lekarka. Polecam zdecydowanie, jednakże z racji pełnionej funkcji raczej cięzko się dostać.

Arogancka paniusia nie znajaca sie na swojej pracy.Wpadła juz w rutyne.Ponadto bardzo nie lubi kobiet w ciązy.Uwazajcie na nią