lekarz Janina Durzyńska-Urbaniec

3,6
3,5
3,7

Niestety nie polecam Pani Doktor. Trafiłam do niej po niepowodzeniach ginekologicznych, zostałam potraktowana bardzo "olewająco" nie raczyła nawet zapoznać się dokładnie z moim problemem z wynikami badań, stwierdziła, że co druga kobieta dziś tak ma i to była cała jej wypowiedź na temat problemu z jakim się borykam. Nie zadaje pytań, nie ma nawet chęci wysłuchania pacjenta... Nie wiem czy taki stan rzeczy był wynikiem "złego dnia" Pani Doktor czy ona po prostu powinna pomyśleć o zmianie pracy lub podejścia do cierpiącego pacjenta... ??? Byłam u niej 3 razy za każdym razem było tak samo i już nigdy nie przekroczę progu tego gabinetu. Może kiedyś była dobrym lekarzem sądząc po starszych opiniach pozytywnych, ale na pewno wiele się zmieniło. Ja osobiście nie polecam, można śmiało znaleźć o wiele bardziej kompetentnego i zorientowanego na pacjenta lekarza.

nie polecam, przez jej niedopatrzenie straciłam swoje dziecko. Odradzam i nie życzę nikomu takiej tragedii jaką mi pani doktor zafundowała

Według mnie jest to bardzo dobry specjalista. Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Kontakt telefoniczny zawsze był dobry (nie wiem skąd u niektórych twierdzenia, że nie odbiera telefonu?). Ja polecam Panią doktor każdej kobiecie.

Bardzo dobry lekarz. Prowadziła trzy moje ciąże. Nie były bezproblemowe ale dzięki Pani doktor wszystko skończyło się dobrze. Polecam.

Bardzo miła Pani, sprawdza się jako lekarz.

Bardzo miła Pani, sprawdza się jako lekarz.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sucha Beskidzka"?

dr

Jacek Kostrz

ulica Długa 38
ulica Kolejowa 18
32-640 Zator
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Promocji i Ochrony Zdrowia"
ulica Piłsudskiego 226
32-555 Zagórze