lekarz Janina Durzyńska-Urbaniec

Trafiłam do Pani Durzyńskiej-Urbaniec z powodu rutynowej cytologii. Podczas wizyty wspomniałam o nieregularnych miesiączkami i o chęci rozpoczęcia stosowania antykoncepcji. Pani ginekolog od razu zaproponowała mi krążki antykoncepcyjne i przepisała receptę. Stosowałam je około 3 lata. Kiedy zaczęłam myśleć o ciąży, odstawiłam antykoncepcję i wróciłam do Pani Janiny z powodu - ponownie - nieregularnych miesiączek. Pani ginekolog zrobiła USG, opowiedziałam jej o swoich obawach, a ta powiedziała, że „wszystko jest dobrze, ja już tak mam, mamy po prostu próbować i że przepisze mi luteinę, żeby teraz wywołać miesiączkę”. Nie wnikała w temat, nie chciała robić badań. Po kilku miesiącach, widząc, że coś naprawdę jest nie tak, sama poszłam na badania poziomu hormonów. Z tymi wynikami, i z duszą na ramieniu, poszłam do Pani Durzyńskiej-Urbaniec. Ta uznała, że nie ma tam nic niepokojącego, mimo tego że widziałam, że wyniki nie są do końca w normie, i że może mi przepisać leki na stymulację owulacji, jeśli tak mi się spieszy ze staraniami o ciążę. Dwa miesiące stosowania leków nic nie dały. Uznałam, że do Pani Durzyńskiej-Urbaniec już nie pójdę. Umówiłam się innej Pani ginekolog, która od razu, po wysłuchaniu mnie i zrobieniu USG stwierdziła, że bez wątpienia mam PCOS. Była też bardzo zdziwiona, że ktoś przepisał mi antykoncepcję bez wyjaśnienia powodu nieregularnych miesiączek. Od razu zostałam przez nią wysłana na szereg badań. Gdyby Pani Durzyńska-Urbaniec bardziej zainteresowała się moim przypadkiem i dobrze mnie zdiagnozowała, może już kilka lat temu byłabym leczona z PCOS.

Niestety nie polecam Pani Doktor. Trafiłam do niej po niepowodzeniach ginekologicznych, zostałam potraktowana bardzo "olewająco" nie raczyła nawet zapoznać się dokładnie z moim problemem z wynikami badań, stwierdziła, że co druga kobieta dziś tak ma i to była cała jej wypowiedź na temat problemu z jakim się borykam. Nie zadaje pytań, nie ma nawet chęci wysłuchania pacjenta... Nie wiem czy taki stan rzeczy był wynikiem "złego dnia" Pani Doktor czy ona po prostu powinna pomyśleć o zmianie pracy lub podejścia do cierpiącego pacjenta... ??? Byłam u niej 3 razy za każdym razem było tak samo i już nigdy nie przekroczę progu tego gabinetu. Może kiedyś była dobrym lekarzem sądząc po starszych opiniach pozytywnych, ale na pewno wiele się zmieniło. Ja osobiście nie polecam, można śmiało znaleźć o wiele bardziej kompetentnego i zorientowanego na pacjenta lekarza.

nie polecam, przez jej niedopatrzenie straciłam swoje dziecko. Odradzam i nie życzę nikomu takiej tragedii jaką mi pani doktor zafundowała

Według mnie jest to bardzo dobry specjalista. Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Kontakt telefoniczny zawsze był dobry (nie wiem skąd u niektórych twierdzenia, że nie odbiera telefonu?). Ja polecam Panią doktor każdej kobiecie.

Bardzo dobry lekarz. Prowadziła trzy moje ciąże. Nie były bezproblemowe ale dzięki Pani doktor wszystko skończyło się dobrze. Polecam.

Bardzo miła Pani, sprawdza się jako lekarz.

Bardzo miła Pani, sprawdza się jako lekarz.

ja także podzielam zdanie pań które pisały o nieodbieraniu telefonów.W dodatku bagatelizuje niektóre problemy zdrowotne które potem okazują sie istotne.nie polecam

Panią doktor poleciła mi znajoma,skorzystałam i jestem zadowolona.Pani doktor miła,kompetentna.Wizyta była kontrolna,standardowa.Nie wiem jakie byłoby leczenie gdybym tego wymagała,czy skuteczne i trafione,ale póki co jetem zadowolona i polecam panią doktor.A jeszcze nikt się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

Polecam na pierwsza wizyte, według mnie bardzo dobry ginekolog. Miła intymna atmosfera i sympatyczna pani.

Niestety podzielam zdanie innych pań o nie odbieraniu telefonów i brakiem zainteresowania. Bardzo zawiodłam się na Pani doktor. To dzięki innym lekarzom ciąże doprowadziłam do końca.