lekarz Janina Kolenda

2,9

Bardzo często robi łaskę jeśli chodzi o wypisywanie skierowań na badanie krwi, czy też na inne badania. Obojętne podejście do pacjenta. Nigdy nie spotkałem się z uśmiechem na jej twarzy. Nie polecam.

Nikomu nie polecam.Niefachowa obsługa.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bardzo uprzejma...antybiotyki przepisuje jak juz jest koniecznosc...potrafi dotrzec do malucha wzbudza duze zaufanie wobec dzieci jak i rodziców...nawet w wolnym czasie od pracy udzieli porady przez telefon..obecnie u pani doktor Janiny Koledy ma dwoje dzieci i jestem bardzo zadowolona...niestety pani doktor juz nie przyjmoje wiecej pacjentow :(

Lekarka niemiła, robi problem przy wypisaniu skierowania na badania laboratoryjne, widać że zmęczona pracą, powinna iść na emeryturę, nie polecam

Jest bardzo dobrym pediatra. Bardzo polecam!

Jest bardzo dobrym pediatra. Bardzo polecam!

zbyt pochopnie przepisuje antybiotyki. Ale ogolnie dobry lekarz.

zbyt pochopnie przepisuje antybiotyki. Ale ogolnie dobry lekarz.

od 17 lat czuwa nad zdrowiem moich dzieci,jest życzliwa,cudownie spokojna ,kompetentna,nigdy się nie spieszy badając pacjenta.Zdarzyło się że Pani Doktor udzieliła wskazówek przez telefon.Polecam każdej matce.AGATA G.