lekarz Janina Kozicka-Gilowska

Ginekolog

Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko prostym, zrozumiałym językiem i spokojnie, wyczerpująco odpowiada na pytania. Przeprowadza dokładny wywiad, wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Badanie jest delikatne, bez żadnych problemów wykonuje cytologię i bada piersi. Jest bardzo sympatyczna. Za tak fachową opiekę Pani Doktor powinna liczyć sobie krocie jednak nie robi tego, bo swój zawód wykonuje z powołania. Serdecznie polecam, jestem niezwykle zadowolona i nie wyobrażam sobie lepszego lekarza! Pani Doktor jest laureatką plebiscytu "Lekarz przyjacielem kobiety" organizowanego przez Twój Styl- to mówi samo za siebie !!

Wspaniała lekarka , ma super podejście do pacjentek . Na wszystkie pytania dr. Gilowska odpowie . Ginekolog - położnik nr 1 w Jeleniej Górze polecam wizyty u Pani doktor Gilowskiej .

Bardzo kompetentna pani doktor. Do każdego podchodzi indywidualnie, leczy kompleksowo zdaje sobie sprawę z tego, że każda dolegliwość jest ważna i bierze ją pod uwagę. Prowadziła dwie i moje ciąże. Zawdzięczam jej, że moje drugie dziecko przyszło na świat całe, zdrowe i o czasie. Polecam z pełną świadomością.

Najcudowniejsza pani doktor,jaką kiedykolwiek poznałam!!!!

Najcudowniejsza pani doktor,jaką kiedykolwiek poznałam!!!!

Najwspanialsza Pani Dr w Jeleniej Gorze .Zawsze jest dla Pacjenta MILA USMIECHNIETA sluzy fachowa porada .Polecam Najwspanialsza Pania DR Gilowska .

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Jelenia Góra"?

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b