lekarz Janina Kozicka-Gilowska

Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko prostym, zrozumiałym językiem i spokojnie, wyczerpująco odpowiada na pytania. Przeprowadza dokładny wywiad, wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Badanie jest delikatne, bez żadnych problemów wykonuje cytologię i bada piersi. Jest bardzo sympatyczna. Za tak fachową opiekę Pani Doktor powinna liczyć sobie krocie jednak nie robi tego, bo swój zawód wykonuje z powołania. Serdecznie polecam, jestem niezwykle zadowolona i nie wyobrażam sobie lepszego lekarza! Pani Doktor jest laureatką plebiscytu "Lekarz przyjacielem kobiety" organizowanego przez Twój Styl- to mówi samo za siebie !!

Wspaniała lekarka , ma super podejście do pacjentek . Na wszystkie pytania dr. Gilowska odpowie . Ginekolog - położnik nr 1 w Jeleniej Górze polecam wizyty u Pani doktor Gilowskiej .

Bardzo kompetentna pani doktor. Do każdego podchodzi indywidualnie, leczy kompleksowo zdaje sobie sprawę z tego, że każda dolegliwość jest ważna i bierze ją pod uwagę. Prowadziła dwie i moje ciąże. Zawdzięczam jej, że moje drugie dziecko przyszło na świat całe, zdrowe i o czasie. Polecam z pełną świadomością.

Najcudowniejsza pani doktor,jaką kiedykolwiek poznałam!!!!

Najcudowniejsza pani doktor,jaką kiedykolwiek poznałam!!!!

Najwspanialsza Pani Dr w Jeleniej Gorze .Zawsze jest dla Pacjenta MILA USMIECHNIETA sluzy fachowa porada .Polecam Najwspanialsza Pania DR Gilowska .

Najcudowniejsza pani ginekolog u jakiej kiedykolwiek byłam.W życiu nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza,więc oby przyjmowała jak najdłużej...

Polecam Pania doktor za ludzkie podejscie do pacjenta.

Polecam Pania doktor za ludzkie podejscie do pacjenta.

Rewelacyjna Pani ginekolog ! Nie zamieniłabym jej na żadną inną :) POLECAM !

Rewelacyjna Pani ginekolog ! Nie zamieniłabym jej na żadną inną :) POLECAM !

bardzo dobra, życzliwa doktorka, polecam

bardzo dobra, życzliwa doktorka, polecam

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Ma powołanie do tego co robi. Opisuje chorobę i przebieg jej leczenia. Miałam kiedyś pewną chorobę Pani doktor szybko mnie wyleczyła. Polecam wszystkim nie zdecydowanym kobietom, aby przy wyborze lekarza wybrali właśnie Panią doktor. Ja jestem zadowolona.