dr hab. n. med. Janina Koźmińska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie. Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, czyli oprócz samego badania w czasie wizyty znalazł się czas na wytłumaczenie zasad postępowania i mechanizmu powstawania problemu. Zdecydowanie lekarz ...

Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, czyli oprócz samego badania w czasie wizyty znalazł się czas na wytłumaczenie zasad postępowania i mechanizmu powstawania problemu. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Miałem kilkumiesięczne uciążliwe szumy w uszach. Znajomi polecili mi wizytę u Pani Doktor. Od czasu wizyty i po podjętym leczeniu szumy są coraz mniej dokuczliwe. Uważam, że jeżeli chodzi o tego typu dolegliwości to jest Ona bardzo dobrym lekarzem. Jestem pewien, że jest to nie tylko moja opinia, ale też moich znajomych, którzy polecili mi tego Lekarza. Dobra diagnoza i właściwy dobór terapii dały skuteczną poprawę mojego zdrowia. Dziękuję i polecam.

Dziękuję i polecam.

Naprawdę miło jest pisać opinię gdy udzielone przez Panią Doktor konsultacje rozwiązały dokuczliwy dla mnie problem, z którym nie mogłem sobie poradzić od długiego czasu. Przepisane i odpowiednio stosowane leki zadziałały skutecznie. Dziękuję Pani Doktor za szybką i skuteczną pomoc. Zdecydowanie mogę polecić tego Lekarza. Doskonale zna się na swoim zawodzie i umie rozmawiać z pacjentem traktując go jak człowieka. Polecam!

Oby takich lekarzy było więcej,Pani Doktor jest lekarzem z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi,bardzo cierpliwa, ciepła i miła, a przede wszystkim kompetentna. Polecam

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Wrocław"?

dr
Krystyna Frączkowska