dr Janina Krystyna Tumiłowicz

Po opisaniu objawów usłyszałem, że są przyczyną niewygodnej pozycji do spania. Po latach i nasilających się objawach inny lekarz zlecił badania i zdiagnozowano zaawansowaną jaskrę. Gdyby nie on, to byłbym już pewnie ślepy.

Wyrażam najwyższy szacunek dla Pani dr. Janiny Tumiłowicz . Była lekarzem pediatrą od lat 70-tych moich dorosłych dzieci a po uzyskaniu uprawnień lekarza rodzinnego jest nadal lekarzem naszej rodziny Mam nieograniczone zaufanie do jej kompetencji i nigdy się na tych kompetencjach nie zawiodłem . Dzięki jej trafnym diagnozom od 11 lat cieszę się życiem, które mogłoby się zakończyć gdyby nie wiedza Pani Doktor . Pomimo iż zmieniłem miejsce zamieszkania 17 lat lat temu nie zmieniłem lekarza rodzinnego i nie wyobrażam sobie takiej zmiany .

Jak dla mnie lekarka rewelacja w 6 tyg u mojego synka wykryła kręcz gdzie neurolog była w szoku twierdząc że raczej w takim wieku cięzko to stwierdzić diagnozy trafne tylko trochę za często daje antybiotyk

polecam najlepszy pediatra w gorzowie. Jest cieply fachowiec ponad miare. Jeszcze raz polecam!!!

Uprzejma i wzbudzająca zaufanie, lecz bada pobieżnie i za każdym razem jak do niej chodzę, muszę jej mówić co mi jest i czego od niej oczekuję, bo sama nie wpadnie na pomysł, żeby dać mi skierowanie na potrzebne badania, czy leki.

Nie wiem. Może komuś odpowiada, ja już nigdy nie zaprowadzę do niej dziecka.

Nie wiem. Może komuś odpowiada, ja już nigdy nie zaprowadzę do niej dziecka.