lekarz Janina Mądry

Stomatolog dziecięcy

2,9

Dziś przechodziłam obok gabinetu Pani J.M i przypomniała mi sie rozmowa telefoniczna sprzed kilku lat kiedy chciałam umówic na wizytę mojego 4 letniego syna. Rozmawiając z Panią przedstawiłam sytuację o tym, że syn bardzo się boi i już u kilku dentystów po prostu nie otworzył ust, na co Pani doktor odpowiedziała , to na siłę , bedziemy go trzymać. Nie zdecydowałam się na ta wizytę. Ale to co dziś usłyszałm stojąc pod otwartym balkonem gabinetu, to było coś strasznego, jeszcze nigdy nie słyszłm tak płaczącgo dziecka , jego krzyk i płacz słyszałam jeszcze na końcu ul Mechaników. Wstyd i hańba dla takiego specjalisty i rodziców tego dziecka które błagało swoją mamę o pomoc . Serce mi pekło z 1000 razy! Mój teraz 8 letni syn chodzi do dentysty regularnie i nie uronił jeszcze nigdy łzy, choć nawet miał wyrywanego zęba. Jeśli tylko się chce Pani Doktor to można! nie na siłę!!!!

Pani lekarz J. Mądry bardzo miła naciągaczka, liczy się tylko forsa. Krytykuje innych stomatologów, jak oni źle leczą tylko ona jest najlepsza i najmądrzejsza. Leczenie zaczyna się o lakowania zębów za 100 zł.

Bardzo dobry stomatolog, nigdy się nie zawiedliśmy, a leczymy zęby dzieci od 10 lat u pani Doktror. Zawsze bardzo kompetentna i w stosunku do cen w innych gabinetach wcale nie taka droga. Bardzo dobry fachowiec! Czasami może zbyt bezpośrednia i mówiąca prawdę bez ogródek, ale można się przyzwyczaić. Polecam wszystkim dla których zdrowe zęby dzieci są b. ważne!!!!

Mam 4-letniego synka, zanim trafilismy do Pani doktor mielismy okazję być w innych gabinetach. niestety nigdzie nie udało nam się wylwczyć chorego zęba. Może metody, które stosuje doktor Mądry nie są typowo perswazyjne, ale odnosza skutek. Czasem trzeba wybrać, albo zmusimy dziecko, którego nie można przekonać do leczenia, albo będziemy musieli zmierzyć się z poważniejszymi konsekwencjami.

Witam :)Bardzo miła i uprzejma Pani ale...ZWYKŁA NACIĄGACZKA I OSZUSTKA!!! Mój syn (9lat ) miał leczone ząbki u pani J.M. oczywiście prywatnie po 150 zł za jednego zęba:( podczas wizyty u innego stomatologa okazało się że ma pozakładane ZWYKŁE PLOMBY takie jak finansuje NFZ. MASAKRA!!! NIE POLECAM!!!

Polecam bardzo,dobrze leczy zęby.Chodź nie jest zbyt tania. Ale dla dziecka warto moje dzieci są zadowolone

ZDecydowanie polecam jeżeli ktoś szuka lekarza kompetentnego, który nie bagatelizuje niczego. Ta Pani nikomu nie słodzi, jest bardzo konkretna i rzeczowa, wzbudza szacunek u pacjenta i pewnie dlatego wielu osobom się nie podoba. Nie daje dzieciom lizaków, ale za to świetnie dba o zęby i o to chodzi!!!

Bardzo dobry specjalista, leczymy zęby swoje i dzieci od kilku lat! Polecam mimo czasami zbyt zdecydowanego i wręcz rygorystycznego podejścia do sprawy. Pani Doktor mówi prawdę prosto w oczy, ale nie zostawia człowieka z problemem. Można na nią liczyć w naprawdę trudnych przypadkach, czego jesteśmy świadkami. Dzieci się przyzwyczaiły, że fotel stomatologiczny to nie zabawa, ale chętnie odwiedzają p. Doktor. Do tej pory poleciliśmy kilku znajomym z dziećmi i wszyscy u niej leczą zęby! Polecamy!!!

Pani doktor jest stanowcza ale moje dziecko jest bardzo zadowolone z wizyt u tej Pani doktor. Uczciwie podchodzi do problemu i otwarcie mówi co jest powodem tego problemu. Tłumaczy dziecku co będzie robić i jaki to jest zabieg. Chodziłam wcześniej do innych stomatologów i niestety Pani doktor nie dosyć że skutecznie leczy zęby to jeszcze dziecko bardzo chętnie idzie do Pani doktor czego nie mogę powiedzieć o poprzednikach. Od kiedy zaczęliśmy chodzić do Pani doktor to moje dziecko nie narzeka że bolą ją zęby. Kosz wizyty w zależności od tego co jest robione to od 60,00 zł do 120,00 zł. Polecam Panią doktor wszystkim dla których zdrowe zęby dzieci są najważniejsze.

Zdecydowanie NIE POLECAM! P. Mądry ma tragiczne podejscie do dzieci, liczy sie tylko kasa, nigdy wiecej nie narazone moje dziecko na ponowne spotkanie z tą Panią Doktor:(