kiedy rodziłam pierwsze dziecko nie była moją prowadzącą, a jednak gdyby nie ona to pewnie nadal leżałabym w szpitalu.To ona zainicjowała cesarkę kiedy inni lekarze podłączali kolejne kroplówki i zupełnie nie przejmowali się tym,że ciążę przenosiłam 2 tyg.a dziecko powoli "odlatywało",gdyż wody już miały zmieniony kolor i miało problemyz oddychaniem.Polecam.

Faktycznie pani doktor, jest szybka, rzeczowa i konkretna. Nie ma u niej siedzenia i jęczenia, tylko konkrety :) niejedno dziecko dzięki niej przyszło zdrowe na świat :) Polecam

jesli chodzi o kompetencje nie mam nic do zarzucenia, niestety w kwestii podejścia do pacjenta nie można liczyć na sympatię ze strony Pani doktor, odnoszę wrażenie, że szybko chce mieć z głowy wizytę, bardzo sie spieszy nawet wtedy gdy poczekalnia świeci pustkami

Pani Doktor prowadziła moją ciążę i z moich odczuć nie sprawia wrażenia osoby sympatycznej, jest bardzo poważna i rzeczowa. Mam wrażenie, że nie lubi marnowania czasu na odpowiadania na "dziwne" pytania klientek. Muszę jednak powiedzieć, że od strony medycznej nie można podważyć kompetencji i rzetelności Pani doktor, zdrowie najważniejsze, na drugim planie stawia miłą i sympatyczna atmosferę. Osobiście, miałam mieszane uczucia po wizytach u Pani doktor. Czy polecam-ze względu na cenę wizyty -tak, bo to tylko 70 zł. Jeśli jednak oczekujemy sympatii i otwartości ze strony lekarza-nie.

wspaniały lekarz polecam wszystkim pani doktor jest lekarzem z powołania!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor konkretna i rzeczowa. Polecam szczerze!!!

Pani doktor konkretna i rzeczowa. Polecam szczerze!!!