dr n. med. Janina Mrowiec

Pani dr Janina Mrowiec jest wspaniałym Człowiekiem o anielskiej duszy i Lekarzem z powołania, a nie z przypadku. Zawsze służy pomocą i dobrą radą (potrafi wysłuchać pacjenta i pomóc przy różnych dolegliwościach). Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, które należycie wykorzystuje. Nie ma lepszego Lekarza od Pani dr Mrowiec, a te osoby które wypisują coś innego i nie zgadzają się z poniższymi opiniami to robią to ze zwykłej zazdrości, swojej nieudolności oraz głupoty!!!

Bardzo kompetentna, uprzejma Pani doktor. To, że czeka się u niej w kolejce to świadczy, ze warto się u niej leczyć.Ja leczę się u niej bardzo, bardzo długo i jestem wyjątkowo zadowolona. Wszelkie zastrzeżenia ma do pań z rejestracji bo one nie wykonują swojej pracy tak jak należy. Rejestrują pacjentów telefonicznie a nie wyjmują kartoteki, mylą kartoteki i zanoszą do innego lekarza,podają mylne godziny przyjęć i to one w trakcie przyjmowania pacjentów łączą rozmowy telefoniczne.

Ja nie polecam dr Mrowiec ciągle się spóźniała, rozmawiała przez telefon, a później nie miała czasu dla pacjenta teraz leczę się u dr Grmbali i jestem zadowolony

Wspaniały lekarz. Warto się u niej leczyć. Bardzo jej brakuje z powodu choroby w poradni. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia wdzięczna pacjentka.

WSPANIAŁA pani doktor, bardzo jej brakuje w Poradni Lekarskiej "SANTE". Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i pracy. Czekam na panią z utęsknieniem wierna, bardzo wdzięczna pacjentka.

Wspaniały CZŁOWIEK i LEKARZ. Życzę szybkiego powrotu do ZDROWIA

Wspaniały CZŁOWIEK i LEKARZ. Życzę szybkiego powrotu do ZDROWIA

Bardzo miła, kompetentna pani doktor. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga jego istota choroby. Bardzo szczegółowo tłumaczy chorobę i metody jej leczenia. Dokładnie mówi i pisze na kartce rozpis leków przez nią zaleconych. ja od wielu lat leczę się u niej i nie zamienię jej na innego lekarza. Nie zajmuje się tylko bólem gardła ale wypyta o inne dolegliwości oraz dokładnie zbada. Polecam osobę pani doktor MROWIEC bo jest to wyjątkowa lekarka jakich w obecnych czasach brakuje.

WSPANIAŁA PANI DOKTOR!!! Na codzień tego nie dostrzegamy, ale jak jej brakło w poradni to lepiej nie chorować! Pani doktor życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Wierna pacjentka

Wyjatkowa pani doktor jakich spotyka się mało. Bardzo profesjonalne podejście do pacjentów. Kompetentna, miła, poświęca wyjatkowo dużo czasu dla pacjenta.Od lat leczę się u pani doktor i nie wyobrażam sobie, zeby leczyć sie u innej.Aktulanie sama jest chora i przyjmuje pacjentów, ponieważ sytuacja zmusiła mnie do pilnej wizyty u innej lekarki, wyszłam z gabinetu niezadowolona i praktycznie nie wiem co mam dalej robić. Pani doktor zawsze zawsze potrafi pomóc, nawet w bardzo trudnych sytuacjach.Polecam ją innym.