dr n. med. Janina Mrowiec

Internista

Pani dr Janina Mrowiec jest wspaniałym Człowiekiem o anielskiej duszy i Lekarzem z powołania, a nie z przypadku. Zawsze służy pomocą i dobrą radą (potrafi wysłuchać pacjenta i pomóc przy różnych dolegliwościach). Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, które należycie wykorzystuje. Nie ma lepszego Lekarza od Pani dr Mrowiec, a te osoby które wypisują coś innego i nie zgadzają się z poniższymi opiniami to robią to ze zwykłej zazdrości, swojej nieudolności oraz głupoty!!!

Bardzo kompetentna, uprzejma Pani doktor. To, że czeka się u niej w kolejce to świadczy, ze warto się u niej leczyć.Ja leczę się u niej bardzo, bardzo długo i jestem wyjątkowo zadowolona. Wszelkie zastrzeżenia ma do pań z rejestracji bo one nie wykonują swojej pracy tak jak należy. Rejestrują pacjentów telefonicznie a nie wyjmują kartoteki, mylą kartoteki i zanoszą do innego lekarza,podają mylne godziny przyjęć i to one w trakcie przyjmowania pacjentów łączą rozmowy telefoniczne.

Ja nie polecam dr Mrowiec ciągle się spóźniała, rozmawiała przez telefon, a później nie miała czasu dla pacjenta teraz leczę się u dr Grmbali i jestem zadowolony

Wspaniały lekarz. Warto się u niej leczyć. Bardzo jej brakuje z powodu choroby w poradni. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia wdzięczna pacjentka.

WSPANIAŁA pani doktor, bardzo jej brakuje w Poradni Lekarskiej "SANTE". Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i pracy. Czekam na panią z utęsknieniem wierna, bardzo wdzięczna pacjentka.

Wciąż poszukujesz "Internista Bytom"?

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Didura 2 lok. 2
szpital specjalistyczny nr2
batorego 15
Bytom
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNI-MED"
Łużycka 6a