Janina Szampan

nie polecam, krzywdzi dzieci niekompetencją, nie przestrzeganiem zaleceń lekarzy specjalistów, uważa się za boga, podważa autorytety specjalizacji, nie leczy dzieci, nie bada dzieci, nie potrafi ani czytać dokumentacji medycznej, ani jej poprawnie prowadzić, wypisuje fałszywe zaświadczenia, dzieci ciągle chorują pod jej opieką, nie polecam, unikajcie tego lekarza jak kochacie własne dzieci i zależy wam na zdrowiu dzieci i życiu. OMIJAĆ DALEKIM ŁUKIEM !!!!

Pani doktor bardzo uprzejma, ale czy potrafi leczyć bez antybiotyków. Co wizyta to antybiotyk, czy to wirus czy zwykłe przeziębienie. No i wiek pani doktor też już robi swoje...

takiego lekarza się ceni lecz też warto zaznaczyć że taką osobę warto cenić:)wspaniała kobieta która ma bardzo dobre podejscie do dzieci oraz do rodzicow wszystko wytłumaczy poprostu taka prawdziwa babunia:)

lekarz profesjonalista polecam wszystkom

lekarz profesjonalista
polecam wszystkom

Lekarka świetna kompetentna i miła lecz mogła by sie aż tak nie interesować nauka naszych dzieci

wspaniała pani doktor ma super podejście do dzieci

wspaniała pani doktor ma super podejście do dzieci

Wspaniała Pani Doktor, nawiązuje rewelacyjny kontakt z dzieckiem i rodzicem. Gorąco polecam!

Fantastyczny, zaangażowany, przewidujący, oddany pracy lekarz. Wzbudza zaufanie dziecka.

Najlepszy lekarz, jakiego znam, a na dodatek to specjalista od chorób zakaźnych. Serdecznie polecam!