lekarz Janina Szponarska

2,9
2,6
2,4
2,2

Pani Doktor zmieniła się bardzo wcześniej lekarka super natomiast teraz szkoda słów opryskliwa a wręcz stała się wredna i jako lekarce nie pasuje pewnym tonem odzywać się do pacjenta jakie miało miejsce na 5 punktów daje 0

Nie mam nic do Pani doktor, natomiast pielęgniarki a szczególnie jedna ( wysoka i korpulentna) nie nadaje się do przychodni. Ona decyduje czy pacjenta zarejestruje do lekarza czy nie. Jest wszechwiedząca , szkoda że Pani doktor na to pozwala. Przez tę Panią opinie o lekarzu p. Szponarskiej są negatywne. Ale widocznie to nie przeszkadza właścicielowi tej przychodni. Można sobie tłumaczyć to tym że Pani doktor chce mieć spokój i wystawiła okropną rejestratorkę która zapewnia jej spokój i mało pracy z pacjentem. Może właśnie w tym wszystkim o to chodzi. Pacjent to intruz, a pieniądze czy on jest czy nie i tak lekarz otrzyma.

Ludzie wypisujecie takie farmazony, że tego się nie chce po prostu czytać!słoma wam z butów wystaje i tyle.pani dr Szponarska prowadzi mnie od urodzenie, czyli juz 27 lat i nigdy mnie nie zawiodła, a wręcz przeciwnie pomogła w wielu trudnych sytuacjach.Zawsze życzliwa, uśmiechnięta, dokładnie tłumaczy chorobę i metody leczenia, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego, a pacjenta traktuje podmiotowo.Moim zdaniem posiada ogromną wiedzę medyczną.Niektórzy z Was chyba oczekują całkowitego uzdrowienia po wyjściu od lekarza :-)I jeszcze jedno-Pani doktor (jako jedyny znajomy mi lekarz) strono od wypisywania antybiotyków, wiem to z własnego doświadczenia i od znajomych.I nie dziwie się, że Pani doktor potrafi być czasami nieuprzejma skoro widzi w gabinecie takich imbecyli...Szczerze i z całego serca polecam Panią doktor Szponarską i jest to jedyny lekarz, któremu ufam!

Porażka! Wypalona zawodowo osoba! Nie potrafi konstruktywnie ocenić przyczyny ... antybiotyk zaleca bez rozeznania przyczyny.

Z tego co widze na opinie negatywną zaraz jest kontra- opinia pozytywna....cóż ja zmieniłam lekarza a p. Szponarskiej nie polecam nikomu, i co z tego że ma piękna nowa klinikę...to nie świadczy o jakości usług medycznych

Pani dr Szponarska bardzo sie zmienila. Nie jest juz tym milym, uprzejmym i dociekliwym lekarzem. A juz nie probujcie przyjsc minute przed koncem przyjmowania pacjentow. Poza tym pielegniarki sa bardzo nieuprzejme i strasznie sie tam panosza.

Pani dr bardzo rzeczowo, a zarazem skrupulatnie podchodzi do sprawy. Pacjenta wypytuje o wszystko możliwe co związane z chorobą i jej przyczynami. Dokładnie bada. Cierpliwa, wysłuchuje wszystkiego co mam do powiedzenia, a przeważnie jest tego sporo ;) Nie szczędzi na skierowaniach do specjalisty. Godna zaufania i polecenia.

Nie polecam, osoba się nie dokształca. Nie potrafiła zdiagnozować poważnego stanu chorobowego organizmu!

Pani dr bardzo rzeczowa, zna sie na rzeczy, miła i kontaktowa...Kazdemu polecam, przyjmuje w nowoczesnej,nowo wybudowanej przychodni. Milo, rodzinnie,a moja coreczka wrecz uwielbia pania doktor!!!!

Pani doktor zarozumiała i nieuprzejma. wizyty u niej do najprzyjemniejszych nie należały!!!