Janina Wójcik

To była masakra jak mnie przyjęła z wielką łaską to jeszcze darła pyska że ona nie ma czasu i musi się spieszyć ale przejdę do rzeczy. Jestem już u niej wywierciła dziurę (Cholernie bolało) wsadziła trutkę skasowała 80 i do domu. Kazała przyjść po tygodniu no i przyszłam coś tam powierciła i powiedziła że ząb nie całkowicie zatruty itd skasowała 80 i kazała przyjść za tydzień ale teraz najlepsze przyszłam do niej zaczęła wierci i się dre mówię ze boli a ona na to że mnie wcale nie boli i się tylko sugeruję bo jest ząb zatruty kolejne 80 i do domu. Po 16 dniach pojechałam do innego bo spuchłam i mi się ropa zebrała. I co się okazało że pani doktor spieprzyła sprawę i nie zatruła zęba i teraz jeszcze w dodatku muszę mieć kanałowe leczenie. Nie radzę do niej chodzić

NIE POLECAM !!!! ja też myślałam na początku że jest kompetentną i uczciwą osobą ! ale Pani Janinie zależy na tym aby dobrze SKASOWAĆ a nie wyleczyć,pracuję za granicą( PO wstępnej rozmowie powiedziała "zarabiamy w Euro to płacimy w Euro !"oczywiście w przeliczeniu na złotówki ! plombowałam 4 zęby u Pani Janiny , dwa zęby w dalszym ciągu bolą , i są wrażliwe na wszystko , a pozostałe dwa - plomby wyleciały po roku ! zęby się popsuły !zrobiła mi uśmiech Holywood , zęby się psują , bolą , zbiera się ropa, dziąsła krwawią. A najgorsze jest to że na wizycie , poprosiłam ją aby poprawiła mi ten cały uśmiech ( na zęby nałożyła warstwę czegoś co przypomina zęby)to zaczęła krzyczeć że NIE !NIE! ona tu nic nie będzie poprawiać !! skrócił zęby boczne zapewniała że nie będzie się z nim i nic działo że wszystko będzie w porządku , zęby bolą i są tak wrażliwe że są czułe nawet na powietrze !! naprawdę nie Polecam !!! szkoda pieniędzy jej zależy na tym żeby skasować a nie wyleczyć !!

Świetna, naprawdę świetna, mogę polecić! Nikt inny nie potrafił mi pomóc, a ona pomogła!

Pani Doktor Janina Wojcik, jest bardzo kompetentnym lekarzem. Mieszkam na stale we Francji, kiedy wracam do kraju i mam jakies dolegliwosci z zebami, to tylko do pani Doktor Wojcik.

Pani Doktor Janina Wojcik, jest bardzo kompetentnym lekarzem.