dr hab. n. med. Janusz Badurski

Reumatolog

To przemyślana decyzja - leczę się u prof. 25 lat i dzięki temu w pełni funkcjonuję. Należy konsekwentnie stosować się do zaleceń i wtedy z RZS można normalnie żyć realizując się zawodowo.

Po trzech miesiącach leczenia znów mogę chodzić. Uwierzyłam w siebie dzięki prof. Badurskiemu. Jestem pełna uznania.

Od wielu lat leczę się u Prof. J. Badurskiego. Pomimo ciężkiego schorzenia stawów utrzymuje mnie w sprawności wystarczającej do samodzielnego życia. Zawsze pełen zrozumienia moich problemów, tłumaczy ich przyczyny, stosuje skuteczne i bezpieczne leczenie. Godny zaufania.

utrzymuje mnie w sprawności wystarczającej do samodzielnego życia. Zawsze pełen

Profesor Badurski zapobiegł u mnie operacji zespołu ciesni nadgarstka w obu rekach. Ortopeda na podstawie EMG zlecil operacje na obie ręce nie analizując głębiej tematu. Badurski mial owszem trochę wiecej wskazowek bo po zespole cieśni wdał się jeszcze poważny reumatyzm (myślę ze RZS- rano do godziny prawie nie mogłam sie poruszać). Ale absolutnie wyeliminował obie operacje!!! i lekami usunął oba problemy (kuracja 3-miesięczna m.in. Sulfasalazinem - duże dawki, Aescinem, duze dawki Vit E, Venoruton i inne). Reumatyzm czasem sie odzywa w malutkim stopniu, ale to tak juz zostanie,.. zreszta te kurację, wg. profesora, powinnam była kontynuować a zrobiłam przerwę. Polecam tego lekarza. Może czasem wydawać sie trochę nie przyjemny ale myślę, ze to dlatego ze jest bardzo zajęty-chyba pracuje na 2 gabinety jednoczesnie:-)

Wizyta w dniu 6 marca 2012roku która nic nie dała, poza receptą na 200 złotych i 200 zł za wizytę z zabiegiem, małe zainteresowanie pacjentem, kilkakrotnie podczas wizyty wychodził, wykazywał nerwowość w trakcie wywiadu gdy żona nie potrafiła określić rodzaju bólu. Nie zlecił żadnych badań specjalistycznych. Nie polecam tego lekarza

Kompetentny, podmiotowo traktuje pacjenta, bardzo uprzejmy,godny polecenia.

Kompetentny, podmiotowo traktuje pacjenta, bardzo uprzejmy,godny polecenia.

Bardzo konkretny, w klarowny sposób wyjaśnia wszelkie wątpliwości, uprzejmy wobec pacjenta