dr Janusz Bryk

Lekarz, którego pacjentem jestem od wielu lat. Zawsze miły, taktowny. Nigdy podczas wizyty się nie śpieszy. Badania przeprowadza powoli, dokładnie i zawsze cierpliwie objaśnia czy są jakieś zmiany w oczach. Godny polecenia szczególnie dla osób z cukrzycą.

Nie polecam tego lekarza z całego serca!!! Moja babcia (90lat) nie mogła się przez pół roku doprosić o skierowanie do szpiatala na podcięcie podwijającej się powieki! Co miesiąc przepisywał kropelki a ją oko ciągle bolało i co rusz miała zapalenie (nie dziwne skoro rzesy podrażniały oko) Omijać szerokim łukiem!!!!

Nie polecam tego lekarza z całego serca!!!
Omijać szerokim łukiem!!!!

Polecam ale unikać tego lekarza. Niemiły, podnosi głos na pacjenta, sprawia wrażenie niekompetentnego, nie interesuje go problem pacjenta tylko to aby jak najszybciej przyjąć następnego. Zdecydowanie omijać szerokim łukiem.

Wystawiam opinię bardzo negatywną, ku przestrodze kolejnych pacjentów. Zastanawiając się nad wyborem lekarza prowadzącego - proszę poszukać kogoś bardziej godnego zaufania i kompetentnego.

Wystawiam opinię bardzo negatywną, ku przestrodze kolejnych

Wspaniały człowiek i specjalista polecam wszystkim chorym

Wspaniały człowiek i specjalista
polecam wszystkim chorym

Dobry, kompetentny lekarz. Zawsze miły i cierpliwy. Dokładnie bada oczy informując pacjenta o aktualnym stanie. Odwiedzam gabinet Doktora regularnie, dwa razy w roku. Polecam wszystkim pacjentom, zwłaszcza chorym na cukrzycę. Doktor Bryk to lekarz z klasą!

szkoda słow, szybko szybko, i do domu, nie wiem po co przyjmuje pacjentow

szkoda słow, szybko szybko, i do domu, nie wiem po co przyjmuje pacjentow

Wspanialy lekarz.Wszystkich pacjentow traktuje jednakowo.Nie mazne czy stary,czy mlody,ladny czy brzydki.Ma dla wszystkich czas.Jest spokojny co dobrze wplywa na psychike pacjentow.W danym dniu przjmuje nawet poza iloscia zarejestrowanych.