lekarz Janusz Chełchowski

Neonatolog, Pediatra

Niestety 250 zł wyrzucone w błoto. Badanie bardzo szybkie i diagnoza nietrafiona. Dziecko męczy się po ad tydzień. Powtarzanie, że wszystko będzie dobrze nie wyleczy dziecka. Po dwóch dniach wizyta u kolejnego lekarza i dziecko wyleczone. Także nie polecam

Korzystam z porad doktora Chełchowskiego zarówno w szpitalu gdzie jest ordynatorem jak również z wizyt w prywatnym gabinecie.Bardzo stateczny rzeczowy opanowany człowiek.Wiele mu zawdzięczamy i serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc czas wyrozumiałość dla nas rodziców i naszego Pawełka.Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie życzymy dużo zdrówka i 100 lat pracy Darek z Płoniaw.

Uratował mi dziecko. Fachowiec. Dla rodziców małych pociech to naprawdę bardzo ważne. Godny polecenia.

bardzo polecam tego lekarza jako pediatra jest super!

bardzo polecam tego lekarza jako pediatra jest super!

Doskonały, kompetentny lekarz, niezwykle uprzejmy. Zawsze znajduje czas dla pacjentów.

Zaniedbał stawy biodrowe mojej córki. Ogólnie zgrywa na playboya ale jest już podstarzały..

To najlepszy lekarz - pediatra w Ostrołęce. Gorąco polecam.

To najlepszy lekarz - pediatra w Ostrołęce. Gorąco polecam.