lek. dent. Janusz Chmielowiec

Profesjonalne podejście do pacjenta ! Ratuje każdy ząb . Polecam z całego serca leczę żeby u pana doktora już 35 lat 🙂

Na 1000% polecam Wybitny lekarz, uczciwy i wspaniały człowiek. uratuje prawie każdy ząb, a jak już musi wyrwać to ja nie wiedziałem kiedy to zrobił.

a jak już musi wyrwać to ja nie wiedziałem kiedy to zrobił.

Bardzo dobry stomatolog, nigdy nie wierci w zębach bez potrzeby. Leczę się tam ja i moje dzieci. Polecam

Profesjonalnie odbudował mi starty od wewnątrz szkliwo zęba, każdy ząb stara się leczyć do skutku , nigdy nie proponuje usunięcia zęba.

Profesjonalnie odbudował mi starty od wewnątrz szkliwo zęba,
każdy ząb stara się leczyć do skutku , nigdy nie proponuje usunięcia zęba.

Polecam wspaniały fachowiec,mój strach był przeogromny,choć mam 35 lat,a usunięcie 2 zębów trwało zaledwie chwilę,naprawdę lekarz godny polecenia!

Lekarz bardzo miły i uprzejmy, wizyta była krwista ale kamień usunięty do białości. Polecam lekarz opanowany i zna się na tym co robi i lubi to co robi. Sebol S.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Leczy moje zęby od wielu lat. Polecam

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Leczy moje zęby od wielu lat. Polecam

od wielu lat mam problemy z zębami, spotkałam wielu dentystów, którzy wręcz zaszkodzili, a nie pomogli...a dr chmielowiec to jedyny stomatolog, który sprawdził się w 100%, tam gdzie inni podjęli by się standardowego leczenia, stwierdziliby "to ząb do kanałowego leczenia", on znajduje przyczynę bólu, co nie zawsze oznacza borowanie i koszty...bardzo miły i skromny człowiek, widać że ma ogromną wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem

Chodze od 15 lat. Cała rodzina się leczy. Naprawdę polecam!!!

Chodze od 15 lat. Cała rodzina się leczy. Naprawdę polecam!!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Prezentuje wysoką kulturę bycia pełny profesjonalizm oraz niezwykła cierpliwość do pacjenta. Jest to godny polecenia specjalista. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli jak on, to nikt nie narzekał by na służbę zdrowia.