lekarz Janusz Ciółkowski

Alergolog dziecięcy

wspaniały lekarz, który ma dobre podejście do dzieci. potrafiący żartować, mimo zmęczenia. to lekarz naprawdę godny polecenia.

Jak dla mnie lekarz z powołania,oby jak najwięcej takich!! Ma niesamowite podejście do dzieci!!polecam!

Jak dla mnie lekarz z powołania,oby jak najwięcej takich!!
Ma niesamowite podejście do dzieci!!polecam!

Jest to znakomity lekarz godny polecenia

Jest to znakomity lekarz godny polecenia

Pan doktor to Anioł. Jeździłam do niego jako dziecko z drugiego końca Polski (700 km) przez 12 lat. Moja mama trafiła na Pana doktora przypadkowo, kiedy lekarze w moim mieście rozkładali bezradnie ręce. Pan doktor wykonał szereg badań, wybrał najlepszy dla mnie sposób leczenia, dobrał odpowiednie leki. To bardzo sympatyczny, wesoły człowiek. Kocha dzieci, zawsze znajduje czas dla pacjentów. Szczerze polecam Pana doktora!!!

Bardzo miły i rzeczowy lekarz,godny polecenia.Zarówno prywatnie jak i z funduszu podejcie do pacjenta rewelacyjne.

Czy byłby ktoś tak dobry i podał mi nr telefonu do dr Ciółkowskiego?

Czy byłby ktoś tak dobry i podał mi nr telefonu do dr Ciółkowskiego?

Najlepszy lekarz, z jakim mielismy kiedykolwiek do czynienia.Profesjonalista, super podejście do dzieci i do rodziców, cierpliwy, dla wszystkich ma czas ( przyjmie wszystkich, mimo zmęczenia po godz.)Uwielbiam GO i DZIĘKUJEMY, BO TO ISTNY ANIOŁ;-)))POLECAMY WSZYSTKIM!. Rozmowa z PANEM doktorem, to super rozrywka i terapia:-)Drugiego takiego NIE MA!!!

Polecam każdemu kto spotkał się z błędnie wydanym wyrokiem na dziecko. Ten lekarz potrafi uwiarygodnić swój profesjonalizm.

Polecam każdemu kto spotkał się z błędnie wydanym wyrokiem na dziecko.
Ten lekarz potrafi uwiarygodnić swój profesjonalizm.

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek(to rzadkość wśród lekarzy).Kocha dzieci ,szanuje rodziców i rozumie ich.To wyjątkowa cecha.Nie zależy mu na pieniądzach bo ceni sobie inne wartości.Ogromne doświadczenie,wiedza i kompetencja.Z racji zawodu znam wielu lekarzy-nie spotkałam takiego drugiego człowieka...

Pod kierunkiem lekarza, poradziliśmy sobie z alergią pokarmową.

Pod kierunkiem lekarza, poradziliśmy sobie z alergią pokarmową.