lekarz Janusz Demetraki-Paleolog

Ginekolog położnik, Seksuolog

Polecam bardzo pana doktora doświadczony pomocny i bardzo sympatyczny dzieki panu doktorowi mam dwie wspaniałe córeczki 😊

Byłam u Doktora przed porodem i na kontroli po porodzie. Zawsze wszystko wytłumaczył, zbadał i doradził. Jeśli chodzi o mój przypadek to polecam :)

Lekarz konkretny i bez zastrzeżeń. Poświecil mi odpowiednio dużp czasu. Wszystko dokladnie mi wytlumaczył i zbadał. odpowiedzial na wszystkie moje pytania i doradzil mi w nich, jest bardzo uprzejmy i mily. usmiecha sie do kazdej pacjentki! serdecznie polecam !

Konkretny i bardzo doświadczony lekarz. Sam "wywiad" na pierwszej wizycie trwał 50 minut(u innych lekarzy wywiadu brak). Tłumaczy kolejno co będzie badane, leczone i co jest powodem danego problemu. Widać, ze zna się na tym co robi. Godny polecenia specjalista.

ten pan naprawdę nie pomaga tylko wciąga w niezłe kłopoty!!

ten pan naprawdę nie pomaga tylko wciąga w niezłe kłopoty!!

Bardzo sympatyczny lekarz. Pomaga nawet w weekendy

Bardzo sympatyczny lekarz. Pomaga nawet w weekendy

Miło, sympatycznie, rzeczowo. Nie ma się żadnego stresu przed wizytą u Pana doktora.

Sedrecznie polecam Pana Doktora, kompleksowo, rzetelnie, ciepło. tak jak powinno być.