dr hab. n. med. Janusz Emerich

Onkolog, Ginekolog

Profesor Emerich uratował mi życie. W 2002 miałam stwierdzonego raka Adenoma Carcinoma i 1 rok życia😁 Pod opieką profesora na Klinicznej w Gdańsku jest 2021 i wciąż jestem. Profesor to mądry człowiek, z przemęczenia brak mu czasu, więc rozumiem i jego błędy czasami i jego szorstkość. Wybrał niełatwy zawód. Kto tego nie rozumie, potrafi tylko "psy wieszać".

Najlepszy lekarz!!!!!!!! Lekarka z przychodni nie zobaczyła małych zmian a dr Emerlich owszem.POLECAM WARTO SIE U NIEGO KONTROLOWAC

jest miły i uprzejmy, zna sie na swojej pracy

jest miły i uprzejmy, zna sie na swojej pracy

wszystko jest Ok. Bardzo kompetentny człowiek.

wszystko jest Ok. Bardzo kompetentny człowiek.

operacje mialam trzy lata temu i do tej pory mimo tego ze byla to powazna operacja-wlasciwie ratujaca mi zycie,pobyt w szpitalu wspominam z lezka w oku. Profesor Emerich to wspanialy lekarz i dobry czlowiek,zawsze uprzejmy,kompetentny,tlumaczyl chorobe i metody leczenia-wzbudzil moje zaufanie,dlatego ucieszyl mnie fakt ze bedzie mnie operowal wlasnie Profesor,a i po operacji przyszedl mi oznajmic dobra wiadomosc-ze niemam raka w wezlach chlonnych.Nic dodac, nic ujac-ten czlowiek ma zlote rece. Dziekuje Profesorze-dziekuje za zycie!

Chodziłam do dr Emericha od początku ciąży, we sumie 3 wizyty i zrezygnowałam. Zajmuje sie pacjenetem bardzo rutynowo, nie ma mowy zeby poczuc sie u niego szczególnie. To moja pierwsza ciąża a nawet nie powiedział mi o witaminach jakie powinnam prztjmować, nie poinformował o anemii(a zauwazyl niski poziom hemoglobimy), podczas usg nie pokazał mi nawt monitora abym mogła obejrzeć dzidziusia,nie dał zdjęć usg, nie zmierzyl go, nie zważył.. Tak naprawde lepiej bym została zbadana i potraktowana w zwykłej publicznej placówce. Emerich kasuje sporo- za 3 wiyzty zaplacilam 650zł, niestety szkoda tych pieniędzy, bo wizyty u niego nie są tego warte- szybko, zero informacji, zero pytań.. NIE POLECAM.

Dr Emerich (znany także jako doktor KOPERTA) może i kiedyś był dobry, z pewnością osoby, którym pomógł nie kłamią, ale teraz... Po pierwsze, dopiero teraz - 3 miesiące po operacji, kiedy dr Emerich przeszedł już na emeryturę, lekarze w klinice otwarcie przyznali, że przeprowadzona przez niego operacja została spartaczona. Wcześniej, kiedy jeszcze dr Emerich był w klinice panem i władcą, opinie lekarzy z "zewnątrz" były podważane. 3 miesiące cierpienia i odsyłania z niczym po to, żeby kryć szefa. Poza tym żeruje on na chorych i ich rodzinach - ciężko u niego załatwić coś bez koperty...

W Klinice było szybko i mało po ludzku. Z innymi pacjentkami mijałam się z majtkami w kroku. Taśmówka.

lekarz równie ekscentryczny co fachowy, kiedyś świetny ginekolog-położnik, teraz bardziej specjalizujący się w chirurgi ginekologicznej i onkologi. Wiem, że ma równie wielu zwolenników co przeciwników, ale nikt nie może podważyć tego że jest super fachowcem znanym na całym świecie! To spod jego skrzydeł wyrosło całe pokolenie dobrych fachowców na pomorzu i nie tylko.

super fachwiec podniosl mnie na duchu ma zlote rece

super fachwiec podniosl mnie na duchu ma zlote rece