Janusz Fiala

Ginekolog

DZIĘKI PANU DOKTOROWI PRZYSZŁY NA śWIAT DWIE MOJE KOCHANE CÓRKI A TERAZ ZNÓW JESTEM W CIĄŻY I DO NIEGO SIE WYBIERAM.POZDRAWIAM.

Dużo mówi podczas wizyty, czasami zbacza z tematu, ale bada z tego co zauważyłam bardzo szczegółowo. Wszystko na ok, tylko droga wizyta.

Gdy byłam w ciąży i trafiłam do szpitala z silnym bólem brzucha, nie zbywał mnie jak niektórzy, zrobił bardzo szczegółowe usg i wdrożył odpowiednie leczenie, potrafił rozwiać moje obawy i wątpliwości. Nie zawaham się napisać, że dzięki niemu moja córeczka jest teraz na świecie.

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i muszę stwierdzić że lekarz jest bardzo rzetelny i uprzejmy,na każde moje pyt odpowiedział bardzo szcegółowo. Naprawdę polecam.

bardzo cierpliwy i dokładny. wczoraj poświecil mi tyle czasu ile potrzebowalam, odpowiadal na wszystkie pytania.mozna u niego zrobic na miejscu cytologie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Tarnów"?

Anna Smida

ulica Szewska 12

Jerzy Przybycień

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej M.DENT - Stomatologia s.c.
al. 29 Listopada 178A

Dorota Gałka