dr Janusz Gadowski

2,7
2,4
2,9

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat tego pana (specjalnie z małej litery). Wydał diagnozę (błędną) nie widząc kończyny, którą była uszkodzona. Sporządził opis, nieodpowiadający prawdzie. Przy rozmowie, czułem sie, jakbym rozmawiał z chłopem z widłami przy przerzucaniu gnoju, a nie z lekarzem. Chamstwo i traktowanie pacjentów jak debili, to pierwsze co się rzuca w oczy przy "rozmowie" z tym człowiekiem. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Wspaniały fachwiec,bardzo trafna diagnoza,trafiłem do Pana doktora po trzydniowych potwornych bólach głowy i odwiedzeniu lekarza w przychodni i innych żaden nie wydał diagnozy poprawnej ból nieusępował,dopiero Pan doktor w Szpitalnym Odziele Ratunkowym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej podszedł do moje jdolegliwości bardzo profesjonalnie,po krutkim wywiadzie otrzymałem od razu kroplówkę ze środami przeciwbólowymi,rozkurczowymi ,została pobrana krew do analizy,przeprowadzono EKG,następnie po uśmiżeniu bólu zostałem zawieziony na wózku na tomograf.Po otrzymaniu wszyskich wyników Pan doktor w krótkim czsie podjął bardzo fachową diagnozę i wydał receptę , w perę krotkich slów okreśłił to co mi dolega,fakt że cała procedura twała prawie trzy godziny do prawie północy,ale jestem szczęsliwy że zajął się mną pan Doktor Gadowski bo dzięki temu po zażyciu lekarstw parę godzin póżniej mogę pisać tę opinię bez żadnych bóli jaki mi tak potwornie dolegały.Pozdrawiam Pana Doktora i bardz dziękuje za tak fachową opiekę tak trzymać to może choć trochę zmieni się opinia o Slużbie Zdrowia w Polsce.

Zero podejścia do pacjenta. Ogólnie bym to olał gdyby ten pseudolekarz posiadał wiedzę i potrafił postawić diagnozę. Przyszedłem (przypelzalem) do szpitala z urazem pleców po graniu w piłkę (naderwanie mięśnia w części lędźwiowej). Pan Gadowski starał się wmówić ze nie było upadku wiec urazu nie ma, mimo ze nie byłem w stanie chodzić a każdy ruch sprawiał potworny ból. Po ponad dwóch godzinach czekania (2 osoby przede mną) o odsyłaniu od lekarza do lekarza - nie muszę mówić jak uciążliwe to może zrobić dla osoby nie mogącej zrobić kroku (powyższa opinia tyczy się także pan z recepcji) i interwencji jednej z pacjentek nagle przyjęto mnie...

Niestandardowe przypadki tego lekarza przerastają, umywa ręce jak biblijny Piłat od brania takich przypadków na klatę.Lekarzem działającym według standartowych procedur i książek też mogę być!

Lekarz bardzo konkretny, ma indywidualne podejście do pacjenta, poświęca tyle czasu ile trzeba i nie spławia pacjentów.

fachowiec dobra diagnoza doskonałe wyczucie

fachowiec dobra diagnoza doskonałe wyczucie

albo p.doktor pomylił wypisy,albo w trudniejszych przypadkach pozbywa się pacjentów,na salę trafiłem z bólami w klatce piersiowej,dusznościami i skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu,ekg było w normie,badania też,po trzech godzinach leżenia odesłano mnie do domu,rozpoznanie kliniczne:nieżyt żołądka(refluks)siedzę w domu,bóle mam nadal i czekam na kolejkę do kardiologa.Diagnozowanie polegało na marnie przeprowadzonym wywiadzie,a następnie p.doktor pytał co 30min czy mam zgagę,odpowiadałem,że nie,w końcu podał mi kalipoz 2*1 i ponownie spytał czy mam zgagę,odpowiedziałem,że teraz,tak pół godz. później dostałem wypis

Pan doktor Janusz Gadowski jest świetnym diagnostą i spogląda całościowo na pacjenta. Potrafi zająć się pacjentem od pobrania badań aż do końca procesu leczniczego w swojej specjalności, którą jest ortopedia np bardzo fachowo nastawia złamania - anatomicznie. Jeśli pacjent zadaje pytania rzeczowo odpowiada - tyle ile trzeba i nikogo nie obraża przy udzielaniu informacji. Macie państwo rację - nie kokietuje pacjentów, leczy ich, trafnie kieruje na oddziały, o to chodzi.

Pan doktor Janusz Gadowski jest świetnym diagnostą i spogląda

Doktor Gadowski moze nie nalezy do najmilszych ludzi na swiecie, i wiem ze na podstawie tego czym karmią nas media, wszystkie te seriale 'na dobre i na złe' oczekujemy, że lekarz bedzie zawsze usmiechniety, miły wyrozumiały itd. tego moze Gadowskiemu brakuje, ale jest on jednym z najlepszych fachowców i specjalistów jakich znam. Facet naprawde ma ogromną widzę i patrzy całosciowo na pacjenta, nie tylko na jeden objaw chorobowy. a wydaje mi sie ze chyba bardziej chodzi o to zeby sie ktos znał na swojej robocie a nie tylko mial usmiech od ucha do ucha.

pan "doktor" pozwala sobie na takie komentarze do pacjentów, że włos jeży się na głowie!! brak elementarnych zasad kultury, chamstwo do potęgi. Składam skargę na tego konowała, bo trudno nazwać go lekarzem.