lekarz Janusz Gębka

Internista, Osteoporolog

Po raz pierwszy od lat dziecięcych byłam osłuchana, opukana, brzuch wygnieciony. Pierwszy lekarz, który starannie oglądnął moje wyniki różnych badań zbierane od lat. Wysłuchał, nie spieszył się, nie krępował się zaglądać do książek, stawiał pytania. Sądzę, że to b. dobry lekarz. Czekam teraz na wyniki leczenia. Bardzo panu doktorowi dziękuję.

2 lata szukałem swojej "ziarnicy złośliwej". Jedna wizyta u tego doktora i dzisiaj mogę powiedzieć "przeminęło z wiatrem" POLECAM ręcząc całym swoim zdrowiem.

POLECAM ręcząc całym swoim zdrowiem.

lekarz profesjonalny godny polecenia.Leczenie które zalecił Pan Dr Janusz Gębka zdecydowanie pomogło w moich dolegliwościach. Wizyty u innych lekarzy specjalistów nie dawały latami takich efektów jak po leczeniu u doktora.Jestem mu bardzo wdzięczna.

lekarz profesjonalny godny polecenia.Leczenie które zalecił Pan
Dr Janusz Gębka zdecydowanie pomogło w moich dolegliwościach.

dr Gębka jest bardzo dobrym sumiennym lekarzem

dr Gębka jest bardzo dobrym sumiennym lekarzem

Jest to nadzwyczajny człowiek, niezwykle obowiązkowy i odpowiedzialny. Posiada rzetelną i szeroką wiedzę medyczną wykraczającą znacznie poza zakres specjalności. Zawsze trafnie rozpoznaje przyczynę choroby i odpowiednio kieruje leczeniem. Wielu osobom uratował zdrowie, a nawet życie.