dr n. med. Janusz Goldiszewicz

3,1
3,2
3,4
3,1

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE; "DZIEKI" TEMU LEKARZOWI MOJE DZIECKO ZOSTAŁO PRZY PORODZIE OKALECZONE DO KOŃCA ŻYCIA, A ŻEBY NORMALNIE FUNKCJONOWAŁO CZEKA MNIE DŁUGA REHABILITACJA; NIGDY GO NIE POLECĘ TCHÓRZ NAWET NIE SPOJRZAŁ MI W OCZY

Byłam dziś na wizycie u doktora po raz pierwszy,poleciła mi go znajoma.Na chwilę obecną moja opinia jest pozytywna.

nie potrafił dobrać wziernika, szp doktor mnie rozdziewiczył wziernikiem dla kobiety, która urodziła 5 dzieci, jeszcze mnie opie*rzył że wydziwiam kiedy mówiłam że badanie mnie bardzo boli. nie ma czasu dla pacjentki, jest neuprzejmy. NIE POLECAM!!!

Jestem pacjentką Pana dr J. Goldiszewicza od 2006 roku /w sumie już 6 lat leczę się pod jego opieką. Do dr trafiłam przypadkowo. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to dobry lekarz. Pomógł mi wyleczyć wiele uciążliwych dolegliwości kobiecych. Jest jednym z najlepszych ginekologów i całkowicie spełnił moje oczekiwania jako lekarz. Jest otwarty,życzliwy,promieniuje uśmiechem, miły, i udziela jasnych porad. Ma bardzo optymistyczne nastawienie co pomaga dźwigać ciężar choroby. Zawsze można liczyć na odbytą wizytę. Naprawdę polecam.

Poświęca bardzo mało czasu ,sprawia wrażenie,że ciągłe się spieszy, nie polecam

Poświęca bardzo mało czasu ,sprawia wrażenie,że ciągłe się spieszy, nie polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tomaszów Lubelski"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
Świdnik
None
Szczerbowskiego 13/1
Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
Szpital MSW