dr n. med. Janusz Goldiszewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

Byłam pierwszy raz i jednocześnie ostatni. Lekarz nie dopuścił mnie do głosu, cały czas przerywał, traktował mnie przedmiotowo, używał zwrotów "siada", "rozbierze się". Powiedział, że mam nadżerkę, ale "tym zajmiemy się kiedy indziej". Na pytania, które miałam nie odpowiadał, nie pozwalał ich w całości zadać, a w momencie gdy naciskałam na uzyskanie odpowiedzi dotyczącej mojego leczenia, powiedział "do widzenia" i pokazał mi drzwi. Zero czasu dla pacjenta i zero szacunku. Wstyd. Zdecydowanie nie polecam i radzę unikać jak ognia.

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE; "DZIEKI" TEMU LEKARZOWI MOJE DZIECKO ZOSTAŁO PRZY PORODZIE OKALECZONE DO KOŃCA ŻYCIA, A ŻEBY NORMALNIE FUNKCJONOWAŁO CZEKA MNIE DŁUGA REHABILITACJA; NIGDY GO NIE POLECĘ TCHÓRZ NAWET NIE SPOJRZAŁ MI W OCZY

Byłam dziś na wizycie u doktora po raz pierwszy,poleciła mi go znajoma.Na chwilę obecną moja opinia jest pozytywna.

nie potrafił dobrać wziernika, szp doktor mnie rozdziewiczył wziernikiem dla kobiety, która urodziła 5 dzieci, jeszcze mnie opie*rzył że wydziwiam kiedy mówiłam że badanie mnie bardzo boli. nie ma czasu dla pacjentki, jest neuprzejmy. NIE POLECAM!!!

Jestem pacjentką Pana dr J. Goldiszewicza od 2006 roku /w sumie już 6 lat leczę się pod jego opieką. Do dr trafiłam przypadkowo. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to dobry lekarz. Pomógł mi wyleczyć wiele uciążliwych dolegliwości kobiecych. Jest jednym z najlepszych ginekologów i całkowicie spełnił moje oczekiwania jako lekarz. Jest otwarty,życzliwy,promieniuje uśmiechem, miły, i udziela jasnych porad. Ma bardzo optymistyczne nastawienie co pomaga dźwigać ciężar choroby. Zawsze można liczyć na odbytą wizytę. Naprawdę polecam.

Poświęca bardzo mało czasu ,sprawia wrażenie,że ciągłe się spieszy, nie polecam

Poświęca bardzo mało czasu ,sprawia wrażenie,że ciągłe się spieszy, nie polecam

Ach.Coz za lekarz i to z Lubartowa.Zdrowia pacjentom i sukcesów Panu Lekarzowi

Ach.Coz za lekarz i to z Lubartowa.Zdrowia pacjentom i sukcesów Panu Lekarzowi

Ach cóż to za ginekolog ,który nawet nie umie wykonać podstawowego badania usg? reszta bez komentarza.Odradzam zdecydowanie.Może jakiś skrócony kurs z usg Panie Doktorze?

Znakomity lekarz o duzym doswiadczeniu.jest moim zdaniem jednym z najlepszych specjalistow ginekologow poloznikow.Jestem od dawna jego pacjentka ,mam do niego pelne zaufanie i polecom fo moim znajomym

Byłam u dr ostatnio 2 razy (poleciła mi go koleżanka) i jak na razie (nie zapeszyć) nie narzekam. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi leczenie (nadżerki), wszytsko załatwiłam szybko (wizyta bezpłatna NFZ). Polecam.