lekarz Janusz Gołębiewski

Radiolog, RTG, USG

Rewelacyjny lekarz. Niezwykle kompetentny, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi i widzi to, czego inni radiolodzy nie zauważają. Wielokrotnie spotkałam się z opinią wśród lekarzy, że jest to jeden z najlepszych diagnostów w kraju, a badanie przez niego wykonane jest bardziej wiarygodne niż tomografia czy rezonans. Dodatkowo jest bardzo uprzejmy, ludzki i pozytywnie nastawiony do pacjenta. Robiąc usg zwraca też uwagę na inne problemy i zawsze stara się bardzo pomóc.

Witam. Miałam przyjemność być badana przez dr Gołebiewskiego i gorąco polecam pełen profesjonalizm, zaangażowanie i w pełni poświęcony czas pacjentowi. Miły i kompetentny na podstawie jego opinii - usg już nie potrzeba robić dodatkowych badań np.TK.

Do Pana Doktora trafiłam wiele lat temu na usg nerek. Badanie trwało około godziny. Kiedy obejrzał to znajomy nefrolog stwierdził, że odkąd jest lekarzem (ponad 30 lat) nie widział czegoś podobnego. Natychmiast wziął adres i namiary na dra Gołębiewskiego, by kierować do niego swoich pacjentów. Teraz znów miałam szczeście być badaną przez tego lekarza. Ten człowiek ma rezonans w oczach, widzi więcej niż inni lekarze, a jego opisy są bardzo szczegółowe. Jest świetnym diagnostą, nie wspominając już o kontakcie z pacjentem. Bardzo życzliwy i ciepły człowiek. Gorąco polecam tym, którzy potrzebują rzetelnego badania.

wróciłam przed chwilą z wizyty ,jestem zachwycona profesjonalizmem ,podejściem do pacjenta ,wszystkie poprzednie opinie popieram ,potwierdzam ,niesamowite wrażenie po innych wizytach ,eh ,chciałoby się aby inni tacy byli

Bardzo, ale to bardzo dobry lekarz. A na dodatek przesympatyczny człowiek. To żywa rekompensata za oczekiwanie na USG, strach, itd. W największej nawet chorobie, Pan doktor jest jak balsam.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana