lekarz Janusz Gruszka

Pulmonolog, Internista

2,9
2,9

Pan dr Gruszka to człowiek który ma inne podejście do pacjenta niż młodzi lekarze. Jest bardzo dobrym lekarzem który jest w stanie postawić bardzo celną diagnozę. Czytają powyższe komentarze osób które są umówione na jedną godzinę i już po godzinach przyjęć, bo tak w przychodni zapisują to inna bajka. Tacy pacjenci powinni trafić do lekarza który w międzyczasie wypisuje komuś receptę w komputerze lub lub prowadzi tele-poradę. Uważam dr Gruszke za bardzo dobrego specjalistę z tym że trzeba mieć inne podejście niż do lekarza hurtownika.

Bardzo dobry lekarz, z doswiadczeniem i wielką kulturą. Po czterech latach nareszcie ktoś mnie dokładnie zbadał. Od czasu pandemii parę razy jak byłam osobiście w innej przychodni najważniejsze były testy a nie osłuchiwanie (którego ostatecznie wogle nie było). Nareszcie poczułam sìę jak w normalnych dawnych czasach. Panu Doktorów i bardzo dziękuję.

Badania zlecone z wielką niechęcia mimo obciążenia cukrzycą w rodzinie. Skierowanie nie trafia na internetowe konto pacjenta a leży w przychodni. Niestety nie było mi dane go zobaczyć, wykonałam badanie które nie miało sensu ponieważ przy diagnozowaniu insulino oporności Pan doktor zlecił jedynie badanie glukozy, nie insuliny. Całe badanie jestem zmuszona powtórzyć co skutkuje kolejnymi straconymi 3h oraz po raz kolejny pobieraniem krwi 3 razy.

Badania zlecone z wielką niechęcia mimo obciążenia cukrzycą w rodzinie.
Skierowanie nie trafia na internetowe konto pacjenta a leży w przychodni.

Zupełnie nie rozumiem, skąd te negatywne opinie. Lekarz bardzo kompetentny, budzący zaufanie i wykazujący się ogromną wiedzą. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, profesjonalnego podejścia oraz samego badania. Lekarz poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, rzeczowo odpowiadając na wszelkie moje wątpliwości i pytania, dodatkowo widać, że człowiek obyty, o niezwykłej kulturze osobistej. Zdaje się, że niektórzy pacjenci nigdy nie wejdą na odpowiedni poziom.

Zupełnie nie rozumiem, skąd te negatywne opinie.
Lekarz bardzo kompetentny, budzący zaufanie i wykazujący się ogromną wiedzą.
Zdaje się, że niektórzy pacjenci nigdy nie wejdą na odpowiedni poziom.

Mogę tylko polecić. Zarówno jako diagnosta na USG jak i internista zawsze jest staranny i pomocny. Co ciekawe, ma takie specyficzne, szerokie spojrzenie na chory organizm. Może nie jest to wulkan serdeczności, ale zawsze czułem się porządnie przez niego medycznie obsłużony.

Nie polecam. Jestem zszokowana, że lekarz nie potrafi wypełnić zwolnienia lekarskiego. Przyszłam do niego z przeziębieniem w ciąży. Pomijam fakt, że jego pomoc ograniczyła się do wyszukania jakie leki mogę brać i wpisaniu

najgorszy lekarz u jakiego byłam. nie polecam. nie udawał nawet, że jest zainteresowany moim stanem zdrowia. nie zadawał pytań, nie słuchał tego co mówiłam, po prostu chciał jak najszybciej zakończyć wizytę. nie rozumie istoty badań profilaktycznych.

Starszy pan, który powinien siedzieć już w kapciach przed telewizorem. Byle do 18.00 i szybciutko do domku. Przyjął mnie kiedyś w korytarzu, na bolące plecy w okolicach płuc szybko wypisał skierowanie na prześwietlenie kręgosłupa a na kulkę która zrobiła mi się w rogu przy szwie po cesarce skierowanie do chirurga , żadne badania, USG i pobiegł prędziutko do domu. A wszystko zrobił z taką łaską jakbym mu nie wiem co zrobiła tym że przyszłam.

Pan doktor jest powściągliwy, uprzejmy, można powiedzieć "człowiek starej daty", niestety nie był zainteresowany wyleczeniem a "odbębnieniem" kolejnego pacjenta. Pan doktor nie zrobił właściwie żadnego wywiadu, nie zlecił żadnych badań, efekt leczenia znikomy. Raczej nie polecam.

Świetny fachowiec, chociaż może sprawiać wrażenie ,,pędziwiatra".Ale gdy ma dostatecznie dużo czasu ,to naprawdę ma "nosa" do postawienia diagnozy.