lekarz Janusz Grzesiczak

Urolog

Bardzo dobry sposób komunikowania się z pacjentem .Dokładnie wyjaśnia co jest w opisie USG.Delikatny .Polecam !!!!!

Znakomity lekarz z duza kultura osobista. Polecam z czystym sumieniem W naglym przypadku przyjal po godzinach

Znakomity lekarz z duza kultura osobista. Polecam z czystym sumieniem
W naglym przypadku przyjal po godzinach

Bardzo bardzo bardzo polecam! Pan doktor zrobił wszelkie badania dokładnie wszystko spokojnie wyjaśnił. Super!

Powyższe wypowiedzi wyraźnie świadczą o szkodliwości, wręcz zbrodniczego dla zdrowia i życia pacjenta działania w utrzymywaniu "PAŃSTWOWEJ SŁUŻBY ZDROWIA"

Super podejście do pacjenta, tym cenniejsze, ze pacjent ma prawie 100 lat. Jesteśmy pod opieką Pana doktora ponad rok, udało się uwolnić staruszka od cewnika, badanie zawsze jest bardzo eleganckie, tłumaczenie dokładne i wyczerpujące.

Za pieniądze w gabinecie prywatnym to może jest dobry ,lecz w przychodni przy ul.Sienkiewicza jest ordynarny wręcz nieprzyjemny.Traktuje pacjentów jak zło konieczne.

Całe szczęście, że są tacy lekarze, w innym przypadku prawdopodobnie 2 bliskich mi osób już by nie było wśród nas. Dziękuję Panu Januszowi!!!!!!!!!! Maciej z Wrocławia

Dziękuję Panu Januszowi!!!!!!!!!! Maciej z Wrocławia

Przed 2 miesiącami skorzystałem po raz pierwszy z wizyty u Doktora Grzesiczaka po poleceniu jego gabinetu przez moich przyjaciół.Przedtem leczyłem się u innych urologów z marnym efektem.Teraz jestem już po mistrzowsko wykonanej nowczesnej (przez siusiaka)operacji prostaty przez Doktora i chce mi się żyć.Nie wiem jak wyrazić moją wdzięczność?Polecam!

polecam gorąco. publicznie: zadowolony w 100%, przed zabiegiem - otrzymałem wszystkie informacje o które pytałem, zabieg - poszło podobno gladko, po zabiegu - dalsze informacje. prywatnie: bardzo dobra diagnoza i wytlumaczenie choroby którą miałem, leczenie bez zarzutów, wizyta z badaniem usg i moczu - 170zł POLECAM !

polecam gorąco.

POLECAM !

Polecam doktora,jest bardzo kompetętny.Wizyta może kosztuje,ale w tej kwocie na miejscu robi wszystkie potrzebne wyniki, aby postawić diagnozę.Termin wyznaczonej wizyty w państwowej przychodni do urologa to okres czekania czterech miesiący.W sytuacji,kiedy miałam wstępne rozpoznanie u ojca - nowotwór złośliwy pęcherza, czekanie cztery miesiące, to zgoda na smierć.Co w takim wypadku powiedzieć o państwowej służbie zdrowia. Mój ojciec ma 87 lat.Jest już po operacji i czuje się bardzo dobrze.Doktor Grzesiczak zajął sie nim niemal jak własnym ojcem, poleciłam Go już wielu ludziom, którym podobnie jak mojemu ojcu pomógł.Jestem Panu bardzo wdzięczna.B.S