dr n. med. Janusz Hałka

Moja mama przyszła do niego na wizytę i poświęcając jej 2 minuty stwierdził bez innych badań, tylko na podstawie morfologii ze to białaczka limfatyczna i nie ma potrzeby leczenia ani robienia dodatkowych badań. Rzucił taki termin bez empatii wystraszonymi pacjentowi i powiedział ze jest zdrowa! Żart! Co się dzieje z lekarzami w tych czasach???

Lekarz kompetentny, zaangażowany, konkretny. Zawsze ma czas, żeby porozmawiać z chorym o jego problemie.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz z powołania, który poświęca czas pacjentowi. Docieka możliwych przyczyn choroby i stara się wykonać możliwie jak najwięcej badań. Wykazuje się empatią, cierpliwością i uprzejmością w stosunku do pacjenta.

nie polecam, zabiegany, umawia się, a każe na siebie długo czekać. Owszem, uprzejmy, wysłucha, ale czy jest taki super....

Prawdziwy Lekarz: z powołania, z wykształcenia, z doświadczenia. Nigdy nie spotkałam tak oddanego pacjentom, tak mądrego i dobrego Lekarza. Dr J.Hałka wyróżnia się wiedzą, zrozumieniem pacjentów, chęcią pomocy, działaniem wykraczającym poza rutynowe obowiązki (zawsze lekarz, zawsze dostępny, zawsze wspierający). A w tym wszystkim szybko i trafnie diagnozuje. Nawet w przypadkach mało oczywistych, gdy przyczyna choroby jest ukryta i trudna do interpretacji. Diagnozę potwierdza badaniami. Zdecydowanie jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Zdecydowanie jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Bardzo dobry Dr.lecze sie u niego od 4 lat na bialaczke rzadko spotykana i jak do tej pory w dobrym rezultacie.Bardzo polecam Dr.J.Halke.

Z tym, ze doktor przystojny, to nie przesadzalabym:))))))Ale tutaj oceniamy lekarza, a nie jego 171 cm:) Jest kompetentny, troche zabiegany, ale najlepszy internista, jakiego znam. Stara wojskowa szkola, a do tego dobrze wychowany. Umiejacy w naturalny sposob, bez wiekszego skrepowania i udawania przekazac szczegoly dotyczace diagnozy. Tak czesto dla rodzin i chorego nielatwej. Nie jest cudotworca- powinien postudiowac troche SMPC lekow- ale zna sie na tym, co robi.

Bardzo zaangażowany lekarz. Uprzemy i kompetentny, służący radą i pomocą. Zawsze wysłucha i wytłumaczy pacjentowi każdą wątpliwość. Panie doktorze, życzę wielu sukcesów i wytrwałości wtym co Pan robi dla pacjentów.

Bardzo dobry i zaangażowany lekarz. Uprzemy i kompetentny, służący każdemu radą i pomocą. Zawsze wysłucha i wytłumaczy pacjentowi każdą wątpliwość. Panie doktorze, życzę wielu sukcesów i wytrwałości wtym co Pan robi dla pacjentów WIM.

Pan doktor Janusz Hałka uratował mojego męża wraz z prof K. Sułkiem. Ale podczas gdy profesor był mało dostępny, to pan dr J. Hałka był zawsze dostępny, super uprzejmy, przemiły. Kiedy mąż opuścił szpital, mogliśmy zawsze skonsultować się telefonicznie i nigdy pan doktor nie okazał zniecierpliwienia, nigdy nie zignorował nas. To jest wzór lekarza i wielu powinno z Niego brac przykład. Zaskarbił sobie naszą dozgonną wdzięczność. Dziękujemy panie doktorze i niech Los zsyła Panu samo dobro, odwdzięczając się za wszystkich pacjentów leczonych przez pana dr. J. Hałkę-wspaniałego nie tylko lekarza, ale i człowieka.