dr n. med. Janusz Jabłoński

Chirurg dziecięcy

Wspaniały lekarz. Umie porozmawiać i pocieszyć. Wszystko wytłumaczy. Często odwiedza i interesuje się. Polecam bardzo

Pan dr.Jabłoński to wspaniały specjalista I człowiek!Uratował źycie naszemu synkowi.Nasz Minio urodził się z niedrożnością jelit i dzięki BOGU tafiliśmy na dyżur dr.Jabłońskiego bo w pierwszej dobie był operowany po raz pierwszy.W ciągu trzymiesiecznego pobytu na intensywnej terapii synek był operowych trzy razy przez dr.Siedemnaście miesięcy miał wyłoniona stomię i teraz 14 stycznia 20 16 roku dr.operował po raz czwarty zamykając stomię z powodzeniem.Dla nas rodziców ten czas to była wielka tragedia walka dziecka o źycie potem nauka życia ze stomią ale zawsze mogliśmy liczyć na pomoc doktora.To jest lekarz z powołania oddany pacjentowi który umie rozmawiać z rodzicem,wytłumaczy wszystko zażartuje kiedy trzeba.Oboje z mężem do końca naszych dni będziemy dr.Jabłońskiemu wdzięczni za wszystko co zrobił dla naszego Skarga ukochanego.POLECAM z całego serca!!!DZIĘKUJEMY DOKTORZE RODZICE MIŁOSZKA

Wspaniały lekarz i człowiek: konkretny, przyjazny, cierpliwy, inteligentny, szalenie empatyczny, ze znakomitym podejściem do dzieci. Dzięki dr Jabłońskiego pobyt w Szpitalu na Spornej wydał się mojej córci wakacjami :).

Świetne podejście do młodzieży, moja córka miała zabieg u Dr. Jabłońskiego, jako, że był jej lekarzem prowadzącym, mieliśmy z nim zawsze kontakt, w każdej wątpliwej sytuacji. :)

Bardzo dobry fachowiec! Bycia lekarzem nie wystarczy się nauczyć, lekarzem trzeba być z powołania. Dr. Jabłoński właśnie taki jest! Szybka i fachowa obsługa, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, bez żadnych powikłań. Jak do tej pory najlepszy chirurg dziecięcy z jakim się spotkałam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Łódź"?

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
ul.Sporna 36/50