Najgorszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek styczność. Niemiły, bezczelny, kompletnie olewający pacjenta. Chamskie odzywki i brak chęci jakiejkolwiek pomocy. Wykonywał mi cystoskopie w gabinecie i uwaga: zero dezynfekcji okolic cewki, zero delikatności, zero leków po badaniu. Prosiłam doktora o jakikolwiek lek bo wiedziałam, że po tym badaniu zapalenie pęcherza murowane, a Pan Kaczor kazał pić mi herbatki z żurawiną.. Krawilam po badaniu 4 dni, miałam goraczke. Ratowałam się furagina i nospa. Gdybym miała słabszą psychikę załamałabym się po takiej wizycie, a i tak płakałam po wszystkim bo nie mogłam pojąć jak można potraktować tak młodą 25letnia kobietę. Szukałam pomocy przez nawracające zapalenia pęcherza a zostałam wyśmiana i wygnana po badaniu słowami "wymyślasz, nic Ci nie jest, nie chce Cię więcej widziec w gabinecie". Nigdy więcej tam nie wróciłam.
Co do samego badania cystoskopii - mam porównanie ze szpitala w Giżycku. Tam przygotowanie do badania, dezynfekcja, znieczulenie okolic cewki żelem, delikatnie przeprowadzone badanie, zero krwawienia po wszystkim i na koniec antybiotyk podany dożylnie!
I Panie doktorze, otóż nie wymyślałam i nie jeździłam 100km do Pana dla przyjemności, inny kompetentny Lekarz dostrzegl problem jestem w trakcie dalszych badań i leczenia. Wyskarczyl porządny wywiad z pacjentem i zainteresowanie.

Wspaniały doktor. Moja pierwsza wizyta i zrobił mi wszystkie badania mimo, że przyszłam tylko na cytologię. Żaden doktor z własnej chęci nie zrobił mi tyle, co dr Kaczor w ciągu jednej wizyty. Mam włókniaka, doktor sam jeździł po szpitalu i zapisywał mnie na badania jak najszybciej, byle by badania oraz ewentualny zabieg usunięcia odbyły się jak najszybciej. Godny polecenia człowiek i otwarty. Jest sympatyczny i ma dobre podejście do pacjentów. Nie rozumiem złośliwych komentarzy, bo nie są prawdziwe. Naprawdę polecam i wiem, że mogę polecić doktora swojej rodzinie i znajomym bez mniejszych wątpliwości.

Pierwszy raz spotkałam się z tak aroganckim i nie miłym lekarzem. Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza. Czułam się okropnie, potraktowana jak rzecz, zero empatii i życzliwości.

Wizyta godna obsmiania! Totalna zenada, zero fachowosci, chamstwo ponad wymiar, buractwo totalne! Lekarz nie spojrzal w wyniki, nie zbadal, byl opryslliwy, wysmiewajacy, nie znal przepisow medycznych, podnosil glos, na zlosc nie zlecil badan. Totalnie odradzam, ludzie na poczekalni tez dawali negatywne opinie ze takich lekarzy juz nie powinno byc w przychodniach w xxi wieku. Wstyd!

Nigdy nie byłam u tak chamskiego lekarza. Chyba pracuje tam za karę. Pierwszy raz byłam na tak szybkiej wizycie. Nawet mnie nie zbadał, bo uznał że nie ma takiej potrzeby skoro nie mam żadnych dolegliwości. Odradzam tego ginekologa !

Cała wizyta trwała może 3 minuty.Badanie na fotelu może z 10 sekund tak samo jak i USG. Strasznie nieuprzejmy. Spóźnił się godzinę ,a później wszystkie pacjentki aby szybciej. Nie polecam.

Trafilem do J. Kaczora w lipcu 2019 z podwyższonym PSA. Zbadał mnie zalecił leczenie, szybko i precyzyjnie wyjaśnił jaki wybral tok leczenia i co mam robić. Na drugiej wizycie w poradni skierowal mnie na oddział na biipsję, którą zrobił sam. Wynik niestety rak prostaty. Założył mi kartę DiLO i dał mi skierowania na kolejne badania: rezonans magnetyczny, tomografię komputerową i scyntografię kości. Badania zrobiłem w ciągu jednego tygodnia. Przyjechałem do przychodni z wynikami, przyjął mnie mimo tego, że nie byłem zarejestrowany. Nie mam przerzutów to dobra wiadomość. Powiedział co będzie dalej. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem. Powiedział o leczeniu operacyjnym roznymi metodami, również o operacji z robotem da Vinci. Zawsze był pogodny i żartował dla rozluźnienia napięcia. Polecam jak najbardziej. Dziękuję za dotychczasowe leczenie.

Świetny lekarz leczyłem się na kamienie Pan doktor wykrył nowotwór złośliwy i szybko przystąpił do leczenia .Dzięki niemu żyję już 4 rok .Dziękuję i polecam .

Beznadziejny potraktował moją babcie przedmiotów bezczelne podejście do starszej osoby. Babcia choruje od dłuższego czasu zero pytań tylko krótki komentarz,, Pani już nic nie pomoże... " żenada

Nie polecam tego lekarza, chamski, zero wytłumaczenia i rozmowy z pacjentem. Wychodząc z gabinetu nie otrzymałam żadnej informacji co dalej z chorobą i jakie będzie dalsze leczenie, muszę szukać informacji i pomocy u innego lekarza.