dr hab. n. med. Janusz Kapustecki

Neurolog

Uprzejmy, profesjonalny, kompetentny - tak mogę w 3 słowach określić Pana doktora. Moja wizyta trwała 40 minut, doktor wypytywał dokładnie o wszystkie moje przebyte choroby, brał pod uwagę każdą z możliwych opcji. Nie wiedziałam, że w Częstochowie mogę trafić na takiego lekarza, który przejmuje się każdą, nawet najmniejszą dolegliwością, a nie tak jak inni bagatelizują symptomy skupiając się na miejscu bólu. Dokładnie wytłumaczył mi proces leczenia, Brawo ! Polecam

U dr. Kapusteckiego leczę się już ok. 7 lat. Po masie wykonanych badań i niepostawionej diagnozie, przez przypadek trafiłam właśnie na niego. Błyskawicznie skierował mnie na zupełnie inne badania i diagnoza była wiadoma od razu. Od tamtej pory chodzę do niego regularnie na wizyty kontrolne. Zawsze poświęca mi dużo czasu jeśli jest taka konieczność, zawsze odpowiada na moje pytania jeśli mam jakieś wątpliwości. Nigdy nie był dla mnie w jakiś sposób niemiły albo niegrzeczny. Zna się na rzeczy i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Po wielu latach problemów i błędnych diagnoz w końcu trafiłam na lekarza, który naprawdę mi pomógł i sprawił, że mogę normalnie funkcjonować. Zdecydowanie polecam.

Jak czytam wasze opinie na temat doktora , aż mi się włosy na głowie jeżą . Stek bzdur , kłamstw. Jestem pacjentką dr już od ponad dwóch lat . Jest świetny w swoim fachu , dzięki niemu znów normalnie funkcjonuję .

Byłam dwa razy u pana doktora Kapusteckiego raz na prywatnej wizycie, a za drugim w przychodni na PCK. Muszę przyznać że Pan doktor wywarł na mnie dobre wrażenie, człowieka kompetentnego, zdecydowanego

Nie polecam. byłem pacjentem i ciesze sie ze wyszedłem z tego 12 wiecznego oddziału neurologicznego pod kierownictwem doktora kturemu czasu brak dla pacjęta

Może to i dobry lekarz, ale jako człowiek, ciężki, bardzo ciężki

Może to i dobry lekarz, ale jako człowiek, ciężki, bardzo ciężki

Boję się tego lekarza. Czy aby zależy mu na pacjencie czy...

Boję się tego lekarza. Czy aby zależy mu na pacjencie czy...

Zdecydowanie nie polecam. Trudny człowiek, jakoś nie budzi zaufania.

Zdecydowanie nie polecam. Trudny człowiek, jakoś nie budzi zaufania.

Proponowałabym aby Pan doktor zdyscyplinował kadrę na oddziale neurologii w szpitalu na tysiącleciu!! pozostawienie pacjenta bez żadnego konkretnego badania na 3 dni, bo był weekend!! wstyd!! pogorszenie stanu zdrowia, jaki lekarz mógł pozwolić na takie coś..