dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

Podziwiam całość pracy, chyba jest na bieżąco z nowinkami medycznymi. Jestem zadowolony. Jest to mo 4 endokrynolog i myślę że ostatni

Ogólnie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona pod każdym względem. Czasami wydaje mi się że jest zbyt poważny. Pacjent potrzebuje też ciepła. Ale jest skuteczny w swoich działniach, a to jest najważniejsze. Polecam. Anna

Anna

Dr Klajnowicz to najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Jeszcze nigdy nikt tak dokładnie mnie nie zbadał. Przez wiele lat byłam leczona na astmę, a okazało się , że to niedoczynność tarczycy.Dzięki wiedzy Pana dr mam dwoje wymarzonych dzieci!!! Zawsze mogę do niego zadzwonić a na kontrolę chodzę raz w roku. czuje że żyję. Dziękuje Panie dr i pozdrawiam

Uwazam, ze lekarz ten ma wielkie kompetencje w swoim fachu. Bardzo mi pomogl w mojej chorobie. Postawil mnie na nogi. Dzisiaj jestem juz w pelni sil. Biore leki urodzilam zdrowego synka, Dziekuje !!

Podpisuje sie pod tymi opiniami. Jest duzo bardzo dobrych lekarzy ale doktor jest w scislej czolowce. Jest na biezaco z trendami w medycynie - tak mowil mi moj rodzinny lekarz. Bylam na wizycie i wydaje mi sie, ze bedzie lepiej z moim zdrowiem

Wciąż poszukujesz "Internista Mysłowice"?

Hospicjum CORDIS

41-200 Sosnowiec
Nepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HEBA-MED s.c Wyjazdowa Pomoc Lekarska
ulica Towarowa 14
41-400 Mysłowice
Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"
Misjonarzy Oblatów MN 21
40-129 Katowice
Pro-Vita
Ks.K.A.Hlonda 6

Kościelna 6
43-607 Jaworzno
Prywatna Lecznica Stomatologiczna "KARTEL"
marsz. Józefa Piłsudskiego 2 A
41-902 Bytom