dr hab. n. med. Janusz Kocki

Genetyk kliniczny, Pediatra

Lekarz uprzejmy i zainteresowany (szczególnie na wizycie prywatnej), jednak w trakcie wizyty na NFZ na Jaczewskiego nie wykazuje już takiego zainteresowania, w trakcie wizyty zajmuje się też innymi pacjentami, zwłaszcza tych "po znajomościach". Jest też bardzo trudno o wyniki badań, dodzwonienie się graniczy z cudem i problematyczne jest odebranie własnych wyników badań. Poza tym spóźnia się do pracy, dlatego na wizytę u niego trzeba rezerwować sobie większość dnia ponieważ często wiąże się to z czekaniem na poczekalni przez 7 godzin

Kategorycznie odradzam tego lekarza. Sprawia wrażenie bardzo elokwentnego, sumiennego i profesjonalnego, to tylko pozory. Zleca bardzo kosztowne badania, które nic nie wnoszą. Lekow 0 do momentu badań na które czeka się tygodniami o ich cenie nie wspomnę bo nogi się uginają. Po otrzymaniu wyników problem z odczytaniem wyników, najlepiej jakbym ja jako pacjent odczytał je sam. Tragedia. W efekcie końcowym? Wywalone pieniądze na badania, bez lęków, bez diagnozy i zostaje się w punkcie wyjścia.. Ba... dodam,że zostałem zle zdiagnozowany,nastraszony poważną chorobą, jak stawiłem się u specjalisty (oczywiście prywatnie) okazało się że to nieprawda i diagnoza była rażąco błędna. Wydane pieniądze,sporo stresu i brak leczenia. Zostałem z niczym i musiałem udac się do innego lekarza,fachowca w dziedzinie,a nie.....! Na szczęście znalazłem. Nie polecam.

Jestem na tak! Polecam. Jeszcze żaden lekarz nie wzbudził we mnie tyle zaufania. Dokładnie tłumaczy, uważnie słucha, zleca badania i nie stawia diagnozy w ciemno.

Wspaniały, uczciwy lekarz i człowiek.

Wspaniały, uczciwy lekarz i człowiek.

jako genetyk w przypadku mojego dziecka nie sprawdził się zupełnie.

jako genetyk w przypadku mojego dziecka nie sprawdził się zupełnie.

Doktor Kocki to lekarz z powołania,konkretny,cierpliwy i sumienny.Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie,wszystko doskonale i rzeczowo wytłumaczy.Jestem dumna że jest moim lekarzem. Polecam wszystkim kobietom,które mają jakieś problemy.

dziękiniemu moje dziecko łagodniej przechodziło kolkę i zostało wyciągnięte z anemii;

Wspaniały lekarz, posiada ogromną wiedzę. Jest genetykiem ale także genialnym pediatrą. Stara się omijać antybiotyki - uważa je za najbardziej szkodliwe. Co jednak nie zmienia fakty że leczy bardzo skutecznie. W CM Luxmed przyjmuje w ramach NFZ na wizyty genetyczne, badania kariotypu. Jest naprawdę godny polecenia!

Doktor przyjmuje w luxmedzie jako genetyk ( bardzo dobry genetyk) oraz lekarz pediatra. Nic dodać nic ująć - godny polecenia, jeden z najlepszych genetyków.

Nic dodać nic ująć - godny polecenia, jeden z najlepszych genetyków.