dr n. med. Janusz Korytowski

Laryngolog

Lekarz z powołania i na pewno z przeogromną wiedzą :). Serdecznie polecam. Jedyny mankament to że we Wrześni nie przyjmuje popołudniu i trzeba cały czas brać wolne z pracy :/ (pracuję w poznaniu)

Lekarz extra, z powołaniem, kompetentny, posiada wszystkie cechy, które lekarz powinien mieć.

Polecam bardzo dobry lekarz!Lekarz ten usuwał mi migdałki, zrobił to prawie bezboleśnie(bo gdy przestało działać znieczulenie to bolało tylko troszkę). Po zabiegu wpadał do mnie na wizytę sprawdzić czy wszystko jest ok. Dzięki niemu przestałam chorować.