dr n. med. Janusz Krasnodębski

2,9

W prywatnym gabinecie wymagał, żebym na wizyty kontrolne przychodziła, co dwa lub trzy miesiące a jestem osobą, która nie choruje, nie miałam jakiś zabiegów. Miało to być rutynowe USG, które zalecane jest jeden lub dwa razy na rok. Owszem jest miły i kompetentny, jednak mało mówi i nic nie wyjaśnia.

Chodzę do Pana dr Krasnodebskiego do prywatnego gabinetu od ponad 4 lat. dwa razy poroniłam. Doktor wykrył u mnie dwurożną macicę i zaproponował operację. Udało się. Zaszłam w ciążę. Ciąża ze wzgledu na operacje jaką przeszłam była wysokiego ryzyka. od 3 tyg byłam na zwolnieniu lekarskim. na wizyty kontrolne co 3 tygodnie. wczesniej miał troszke starsze usg, teraz juz lepiej, ale to co chciał to i tak widział, a w razie czego brał na dokładniejsze badanie do szpitala. poza tym "zwykłe" badanie, moze faktycznie jest trochę bolesne, ale to zaledwie kilka sekund i da sie wytrzymać, ma wielkie doswiadczenie i ja osobiście mam do niego pełne zaufanie, mimo iż nie nadajemy na tych samych falach w sensie rozmawiania. chcielibyśmy starać się o kolejne dziecko i wiem ze wybiorę jako lekarza prowadzącego znowu pana dktora. osobiście polesam

Swietny lekarz, polecam każdej kobiecie ciężarnej.NIe ukrywam, że badanie przy przyjęciu do porodu przez niego w szpitalu boli, prywatnie nie, ale po nim się rodzi praktycznie na następny dzień.

Lezalam w szpitalu w ktorym Pan doktor jest ordynatorem.Jednym slowem katastrofa! Kazda pacjentka bala sie isc do niego na badanie-ból okropny! po badaniu dziewczyny krwawiły! Nigdy nic nie tlumaczyl,nie mozna bylo nic od niego wyciagnac,zadnych informacji o stanie zdrowia. Gdy mnie badal powiedzialam ze mnie boli-na to lekarz "ma bolec" byc moze prywatnie jest bardziej delikatny.W szpitalu katastrofa!

Nie polecam lekarza w Szpitalu w Bielsku-białej.

Nie polecam lekarza w Szpitalu w Bielsku-białej.

Pierwszy raz zetknęłam się z dr Krasnodębskim gdy trafiłam do szpitala na Wyspiańskiego w celu czyszczenia macicy. Wtedy znałam tylko Jego nazwisko - wieloletni ordynator. Dla Niego byłam anonimową pacjentką. Badał mnie wtedy dwukrotnie i nie wspominam tego jako jakiegoś koszmaru. Po jakimś czasie znów poroniłam. Byłam wtedy pod opieką innego lekarza. Gdy zaszłam w ciążę po raz czwarty, (trzy wcześniejsze straciłam) zdecydowałam się na wizytę u dr Krasnodębskiego. Pokazałam mu wyniki badań histopatologicznych, a On stwierdził, że moje poronienia nie były samoistne. "Zawdzięczałam" je skrzepom, które powstawały w łożysku powodując niedożywienie płodu. Pan doktor powiedział, że zaryzykuje i podał mi Fraxiparine. To był strzał w 10. Zastrzyki robiłam sobie przez całą ciążę, a gdy nadszedł czas, urodziłam przez cesarskie cięcie, które robił pan ordynator. Dzięki Jego fachowości, wiedzy i doświadczeniu dziś jestem mamą 7 tygodniowego Kubusia. Czasem myślę, że chciałabym, aby Kuba miał rodzeństwo, ale tylko wtedy, gdy moją ciążę poprowadzi dr Krasnodębski. Gorąco polecam.

Przez tego "dziada" wypisałam się ze szpitala w 37 mc ciąży. Badanie przez niego jest bolesne i krwawiłam po nim. Wykryli u mnie kamienie na nerce, ale nic mi się nie działo i nie koliduje to z donoszeniem dzieciaka (nie zagrożona ciąża, z dzieckiem wporządku) a ten stary cap zlecił mi kroplówkę na wywołanie porodu. Dziś 25.01.2012 wypisałam się ze szpitala na własne żądanie. Koleżanki które leżały ze mną na oddziale uciekały od niego z badania a niektóre prawie siłą pielęgniarki doprowadzały do tego potwora. Dla mnie jest to bydlak który nie powinien decydować o nowo narodzonym życiu!!!

Poszłam do szpitala na Wyspiańskiego na podnoszenie narządów rodnych po badaniu ginekologicznym dr.Krasnodębski stwierdził stanowczo że trzeba usunąć macice gdyż nie ma sensu podnosić jej bo tak kiedyś wypadnie.Był bardzo nie miły i nie delikatny oczywiście na operacje się nie zgodziłam.Jest już osobą starszą i nie zna nowych technik leczenia czas na Emeryturę. NIE POLECAM!!!!

Lekarza poznałam w szpitalu, gdy trafiłam z cystą na oddział. Dr Krasnodębski szybko przeprowadził badanie, owszem było bolesne, ale tylko dlatego, że każdy najmniejszy ruch, nacisk powodował u mnie okropne bóle. Od tego czasu uczęszczam do niego na wizyty prywatne, ponieważ jest godny zaufania i kompetentny. Zawsze odpowiada na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam wszystkim kobietom, które mają problemy z tymi sprawami, jak również tym, które mają problemy w ciąży.

Zdecydowanie polecam Pana Janusza. Trafiłam do niego z potworniakiem jajnika i bardzo profesjonalnie podszedł do mojego przypadku. Zoperował mnie i po operacji została mi tylko malusieńka blizna. Teraz chodzę do niego prywatnie i naprawdę dziękuję Bogu, że do niego trafiłam. Bardzo serdecznie go polecam!