lek. dent. Janusz Kusz

Jestem,a raczej bylam wierną pacjentką dr ponad 20 lat.Zaczęla boleć mnie szóstka, postanowiłam jednorazowo iść do jednej z klinik gdzie leczą młodzi lekarze z extra sprzętem. Moja wizyta zaczęła się od tomografii ,bo to podstawa, gdzie u dr przez tyle lat miałam tylko raz przeswietlenie I to na moją prośbę. To co usłyszałam w klinice o stanie moich zębów, ZAMARŁAM.Plomby na moich zębach nie były nazwane plombami ,widziałam wielkie zdziwione oczy i pytanie:kto Pani tak zęby pokleił?A jak powiedziałam że chirurg to oczy miał jeszcze większe.okazalo się że wszystko co miałam zrobione musi być wymienione.moje plomby to" łaty na zębach"-doslownie.ta moja szóstka, do leczenia kanałowego powtórnie. Dodam że drugie leczenie kanałów to wyższa cena. Nie wiedziałam, że plomby też się dobiera pod kolor zębów. Moje leczenie teraz to ponad 10 tyś. Wybór należy do Was.

Jestem bardzo zadowolony , bez boleśnie obsłużony i polecam gorąco Pana Doktora w temacie chirurgi szczękowej i doradztwa w temacie protez

Byłam pierwszy raz -z polecenia. Miałam do usunięcia wyrzynającą się ósemkę. Lekarz bardzo miły i uprzejmy.Wszystko byłoby dobrze, ale znieczulenie kiepsko zadziałało, czułam wyrywanie,wszystko trwało 15 min, a za ten ból zapłaciłam...500zł!!! Szok.

Najlepszy w Toruniu ! Pełen profesjonalizm !

Najlepszy w Toruniu ! Pełen profesjonalizm !

Najlepszy dentysta nigdy nie skladalam reklamacji od 15 lat. I

Najlepszy dentysta nigdy nie skladalam reklamacji od 15 lat. I

Jestem bardzo zadowolony z wizyty i rezultatów.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty i rezultatów.

Bardzo dobry stomatolog, leczy moje zęby od dzieciństwa. Wszystko tłumaczy, uspakaja, daje znieczulenie i nic nie boli :-) Miałam 8 do dłutowania, nie naciągał na kasę namawiając na wizytę prywatną, przedstawiał wszystkie za i przeciw, polecił iść do innego chirurga na kasę chorych który to był rewelacyjny. Jestem b. zadowolona.

Niestety podejscie tego ekarza odbiega od stadardów, które sa stosowane w profesjonalnych gabinetach lekarskich. Czesto idzie na łatwiznenp. bolał mnie zab i strasznie i opuchł mi policzek, poszlam do dr Kusza, a on, ze trzeba wyrwac!, po tej diagnozie poszlam do innego lekarza, który był zdziwiony postawiona przez pana Janusza diagnoza i zab wyleczył.

Polecam gorąco tego lekarza. To nie są stracone pieniądze.

Polecam gorąco tego lekarza. To nie są stracone pieniądze.

Dla mnie nie ma lepszego lekarza stomatologa w Toruniu, a niestety miałam szansę leczyć zęby u wielu stomatologów. W końcu znalazłam dentystę z prawdziwym powołaniem. Dr Kusz to świetny specjalista, a przy tym sympatyczny. Jestem w pełni zadowolona z efektów jego pracy, wszystko miałam rzeczowo wyjaśnione i wytłumaczone. Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Nie naciąga na kasę. Jeśli chodzi o protetykę, to zawsze przedstawia kilka opcji do wyboru, z której każdy może wybrać to, co mu najbardziej odpowiada. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!