lekarz Janusz Lewandowski

Serdecznie polecam!!! Bardzo miły i niezwykle uprzejmy, profesjonalny lekarz. Wszystko dokładnie omówi i z chęcią odpowiada na pytania.

Niezwykle uprzejmy i serdeczny człowiek. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Stwarza miła atmosfere i z chęcią odpowiada na zadawane pytania. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Szczerze polecam

Bardzo miły, uprzejmy i wesoły lekarz , prowadzi moją pierwsza ciążę, jestem bardzo zadowolona, nigdy nie odczułam że się wywyższa traktuje poważnie pacjentów co da się odczuć podczas rozmów, a przede wszystkim nigdy się nie spóźnił na wizyty [przyjeżdża nawet przed czasem]co jest oznaką szacunku dla innych.

Godny polecenia , zwłaszcza młodym kobietą .

Godny polecenia , zwłaszcza młodym kobietą .

Uważam,że to bardzo miły, dokładny,wyrozumiały, delikatny, konkretny,uprzejmy lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, widać, że jest lekarzem z powołania. Z chęcią odwiedze jeszcze nie raz ten gabinet. Serdecznie polecam szczególnie młodym dziewczynom które beda wybierac pierwszy raz jaki kolwiek gabinet.

Zdecydowanie polecam. Godny zaufania i kompetentny.

Zdecydowanie polecam. Godny zaufania i kompetentny.

Bardzo dobry lekarz,kompetentny a do tego bardzo uprzejmy.Chodzę do niego od kilku lat i nigdy się nie zdarzyło,by miał "gorszy dzień" .Stawia trafne diagnozy, sama wizyta u doktora nie jest stresująca.Naprawdę POLECAM!

wspanialy specjalista bardzo uprzejmy i kompetentny godny polecenia

wspanialy specjalista bardzo uprzejmy i kompetentny godny polecenia

Polecam gorąco pana Janusza! Rewelacyjny lekarz, godny zaufania, polecenia! Idealnie leczy każdy problem, prowadzi rozmowę nt. stanu zdrowia. Jestem jego pacjentką od ok 8 lat i nie mam żadnych zastrzeżen.

Jestem jego pacjentką od ok 8 lat i nie mam żadnych zastrzeżen.

jest świetnym specjalistą,potrafi postawić diagnozę szybko i trafnie, polecam

jest świetnym specjalistą,potrafi postawić diagnozę szybko i trafnie, polecam