Janusz Maziuk

Jestem zawiedziona. Przereklamowany w okolicy. Nawet nie powiedział co mi jest. Straciłam tylko swój cenny czas.

Na wizycie u dr Maziuka znalazłam się zupełnie przypadkiem ... - akurat miał wolny termin gdy chciałam wybrać się na wizytę kontrolną . Sądzę, że lepiej trafić nie mogłam! ! ! Nie spotkałam się jeszcze z tak profesjonalnym podejściem jakie oferuje dr Maziuk po wejściu do gabinetu. Jest najżyczliwszym, najsympatyczniejszym i najbardziej konkretnym ginekologiem jakiego spotkałam. Od pierwszej wizyty dało się zauważyć jak wyjątkowo traktuje pacjentki ! Jest osoba kompetentną, z ogromną troską podchodzi do każdego problemu i zapewnia, ze napewno wszystko będzie dobrze. Tak też było ;) Wizyta przebiega w miłej i luźnej atmosferze, a jeśli chodzi o badanie, byłam już kilkukrotnie u doktora i nigdy nie zdarzyło się by był NIEDELIKATNY , badanie wykonuje w taki sposób,ze kobieta nie czuje nawet przez moment dyskomfortu psychicznego:) Doktor jest cierpliwy - (i za to go podziwiam) stąd też wizyty były po prostu idealne - dużo informacji, cierpliwe odpowiadanie na pytania, spokojne podejście do jakiegokolwiek problemu zdrowotnego. Mogę również nadmienić, iż wykonuje NOWĄ METODĄ - cytologię na podłożu płynnym, która ma dwukrotnie większą wykrywalność nieprawidłowych komórek szyjki macicy w stosunku do metody klasycznej. Dzięki jego szczerym zamiarom i zaangażowaniu udało mu się mój organizm doprowadzić do 100% funkcjonaloności, za co z całego serca dziękuję !! ;) JESTEM POD WRAŻENIEM jego umiejętności, ale i przy tym jego pozytywnego charakteru , dla którego każda byłaby skłonna wrócić, by chociażby dać mu móc wywołać uśmiech na naszej twarzy, nawet w najtrudniejszych dla nas chwilach... NIESAMOWITY !!!! Szkoda, że tak mało jest takich lekarzy! Z czystym sercem POLECAM i serdeczne pozdrowienia dla Pana, jeśli zdarza się Panu czytać te opinie :):) !

Przeszłam w naszym mieście kilka pań ginekologów. Zawsze miałam opory, aby pójść do ginekologa mężczyzny. Na panie doktor nie narzekałam- były OK. Dzisiaj zostałam przyjęta w szpitalu przez pana dr. Maziuka i okazało się, że moje być może urojone obawy co do ginekologa-mężczyzny były nieuzasadnione. Doktor okazał się być lekarzem bardzo życzliwym, cierpliwym i opiekuńczym. Sam przyszedł po zabiegu do mojego łóżka i zapytał się o moje samopoczucie!!! Odpowiadał cierpliwie na moje pytania, a ja nie czułam się przy nim "głupia". Bardzo dziękuję doktorowi za troskę i poczucie humoru, które wielokrotnie pozwala lżej przeżyć pacjentkom krępujące dla nich badania.

Dla mnie dr Maziuk to marka, profesjonalizm, perfekcja, empatia, to trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Wyjątkowy Człowiek.

NAJLEPSZY GINEKOLOG NA ŚWIECIE!!!! Jestem pacjentką doktora Maziuka odkąd pojawił się w Słubicach. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem poprowadził moją ciążę. Zdaję sobie sprawę, że jestem trudną pacjentką, bo ciągle mam dużo pytań i dużo wątpliwości, ale doktor Maziuk zawsze cierpliwie i bez pośpiechu tłumaczy mi moje dolegliwości (nigdy nie muszę ciągnąć Go za język!). A na największą uwagę zasługuje doświadczenie Pana doktora- zawsze wybitnie dokładny, uprzejmy, taktowny i przede wszystkim wyjątkowo delikatny. Posiada ogromną wiedzę, widać że ciągle się kształci. Oprócz Pacjentek, nawet media dostrzegły, że odkąd został Ordynatorem w słubickim szpitalu, wszystko jakby nabrało nowego wymiaru i sensu. Doktor Maziuk spełnia wszystkie moje oczekiwania!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Słubice"?

Jerzy Kempa

Chirurg ogólny