Taki fachowiec to rzadkość w dzisiejszych czasach. Pierwszy laryngolog (a było ich z 5), który nie zbagatelizował choroby. Pan doktor przeprowadził rzetelny wywiad na pierwszej wizycie. Skierował na dodatkowe badania. Dokładnie wytłumaczył opis wyników. Przy tym życzliwy i kompetentny. Nie przepisuje na ślepo leków, które tylko maskują chorobę. Po wielu latach, w końcu dowiedziałam się co mi dolega i zostałam pokierowana na dalsze leczenie.

Pan doktor jest swietnym lekarzem bardzo sympatyczny zlecil dokladne badania oraz przeprowadzil wywiad (nawet przyjmie poza kolejnoscia w razie potrzeby) polecam na 100% :)

Pan Doktor Janusz Milewski jest Fantastycznym lekarzem, jest normalny! Pacjenta traktuje jak kogoś, kto oczekuje pomocy i komu trzeba tę pomoc zapewnić! W gabinecie Pana Doktora pojawiłam się z narastającym bólem ucha i skierowaniem, opatrzonym słowem "pilne". Pan Doktor od razu mnie przyjął, ucho obejrzał i postawił diagnozę. Przepisał lekarstwo, i próbował usunąć przyczynę bólu. Bardzo starał się mi pomóc, ale z uwagi na brak odpowiedniego sprzętu (a nadmienię, że wyposażenie gabinetu jest wypasione), to zaproponował wizytę w szpitalu gdzie pracuje. Zachowanie Pana Doktora w szpitalu przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. ...

Zachowanie Pana Doktora w szpitalu przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. Przed gabinetem tłum a ja zostałam przyjęta bez kolejki. Pan Doktor poświęcił mi tyle czasu ile wymagała sytuacja, bardzo delikatnie i bardzo starannie usunął całą przyczynę bólu, wyszłam z gabinetu jak nowo narodzona, nic a nic mnie nie bolało, byłam taka szczęśliwa że trafiłam właśnie do Niego!!! Serdecznie dziękuję Panie Doktorze !!!
I jeszcze jedna ważna rzecz - nic a nic nie musiałam płacić.

Prawdziwy fachowiec godny polecenia. dostałem się przed 20 bez problemu przyjął poza kolejką wyznaczaną na 3mc do przodu przez panie z przychychodni. przepisuje leki w dostępnej cenie, pomógł synkowi zalecił wycięcie 3 migdała zainfekowanego. po tym katar przestał dokuczać.