lekarz Janusz Mizera

Niestety nie polecam. Byłam pacjentką Pana doktora i bardzo się zawiodłam. Powody: - proszenie się o każde badanie (cytologia, usg) - przestarzały sprzęt, - jak zapytałam o badania prenatalne to skończyło się niemalże wykładem o kosztach itp. - w 8 miesiącu ciąży Pan doktor zapytał mnie czy nie myślę o powrocie do pracy? mimo, że nie należałm do kobiet które w 2 miesiacu ida na L4, to wydało mi się że 7-8 miesiąc mogę już odpocząć i oczekiwać w spokoju dziecka.Pan doktor był innego zdania.

Niestety nie polecam.
- przestarzały sprzęt,

Lekarz z powołania , wspaniały , rzeczowy , kompetentny, uprzzejmy i co najważniejsze , uratował kilka kobiet ( o których wiem od operacji piersi gdzie onkolodzy od razu zalecali cięcia ).

Byłam u pana doktora tylko 3 razy - niby zauważył u mnie torbiel na jajniku, skierował na leczenie i podał odpowiednie leczenie, ale nie zrobił kompletnie nic, żeby spróbować wyciszyć endometriozę, którą miałam już stwierdzoną wielokrotnie podczas laparoskopii, nawet nie chciał zerknąć na wypisy ze szpitala i całą,dość obszerną dokumentację.Właśnie przez tę chorobę powstała u mnie torbiel, więc miało to ogromne znaczenie.Osobiście nie poleciłabym tego lekarza - absolutnie!

Przemiły lekarz, po 1 ciąży zaczęłam chodzić do niego i uważam, że jest świetnym fachowcem. W dzisiejszych czasach ważne jest to, że jako mężczyzna nie jest "opryskliwym" lekarzem a znam takiego ginekologa-niestety!

Zdecydowałam się na tego lekarza, po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii na tym i innych rankingach. Pełna optymizmu poszłam na umówioną wizytę, dodam jeszcze że szukałam lekarza który poprowadziłby moją ciąże. Lekarz niechętnie słuchał co do niego mówię, nie odpowiadał na pytania, mówił do mnie jak do dziecka.Nie mam pojęcia co urzekło Panie tak miło się o nim wypowiadające. Jak dla mnie lekarz starej daty, który od czasu do czasu powinien przeczytać aktualne lektury dotyczące ginekologi i kobiet w ciąży. Ponadto kazał mi odstawić witaminy dla ciężarnych, które rzekomo potęgowały moje nudności, a tak naprawdę po przyjściu do domu i przeczytaniu ulotki leku dowiedziałam się wprost przeciwnych informacji.
ciężko się połapać wśród tak sprzecznych opinii, ale jeżeli ktoś szuka kompetentnego lekarza, który indywidualnie potraktuje to ja odradzam. 70 zł wyrzucone w błoto

Chodzę do dr.Mizery 25 lat sredno 2 razy w roku.Urodziłam pod jego opieką dwójkę zdrowych dzieci.Jest bardzo dobrym ginekologiem.Poświęca tyle czasu ile wymaga dana pacjentka.Szczegółowo tłumaczy chorobę i leczenie .Jednak najważniejsza sprawa to bada bardzo delkatnie, niesamowicie sympatyczny , uprzejmy .Kazdorazowo bada piersi,pobiera wymazy w razie potrzeby..Polecam tego lekarza młodym matkom jak również pozostałym.

Polecam tego lekarza, najpierw chodziła moja mama, odbierał jej poród czyli mnie, teraz chodzę ja i jestem zadowolona.

Bardzo dobry specjalista. Od 11 lat jestem jestem pacjentką. Prowadził moją ciążę. Jako kobieta, która po raz pierwsza rodziła byłam zielona. Pan doktor dokładnie tłumaczy co w jakim cyklu się dzieje, jakie wyniki badań powinny być. Jak czegoś brakuje to mówi co należy jeść lub robić by to poprawić. A przede wszystkim dba o samopoczucie przyszłej matki jak i dziecka. Po urodzeniu również przeprowadza kompleksowe badania. Doradza w sprawie antykoncepcji. Jest rewelacyjny. Nigdy nie żałuję że do niego poszłam. Przy każdym badaniu delikatny i zawsze mówi co w danej chwili będzie robił, badał. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Polecam

polecam tego doktora, zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami lekarz jest uprzejmy i delikatny.

Doktor Mizera w czasie wizyty poświęcił mi odpowiednią ilość czasu, wykazał się kompetencją. udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania. polecam