lekarz Janusz Morasiewicz

Psychiatra

Uważam że jest to dobry lekarz. Zaufałam mu i dobrze na ty wyszłam. Nie biorę już leków, które przepisywał mi bardzo oszczędnie. Dziś uważam że psychotropy nie są dla mnie, więc ostrożność doktora była bardzo wskazana. Ale gdybym znów czuła problem, na pewno jeszcze raz wybrałabym tego lekarza bo mu ufam i mnie już długo zna.

terapia Pana doktora była dla mnie wielką porażką.Przy braku empatii połączonym z e sporą dozą agresji nie zyskałam wsparcia ani namiastki zrozumienia dla swoich problemów.Mimo,że z terapią wiązałam duże nadzieje posostaje mi uraz i jeszcze głębsze przekonanie o swojej małej wartości.Kończę z żalem,że zgodziłam się na tak duże otwarcie.które zakończyło się bolesnym urazem.

nie zamieniłabym tego lekarza na innego. Byłoby to zbyt ciężkie, za dużo się w moim życiu zmienia. Bardzo mu ufam i dziękuję że znajdował dla mnie czas.

Świąteczne pozdrowienia-niech Boże Nrodzenie będzie wesołe i ciepłe.No i rok 2011 ma być wolny od trosk ,problemów etc. KR+DR (NYSA)

Świąteczne pozdrowienia-niech Boże Nrodzenie będzie wesołe i
ciepłe.No i rok 2011 ma być wolny od trosk ,problemów etc.

KR+DR (NYSA)

Zachowywał się jakbym go w ogóle nie obchodziła ,gburowaty,całkowity brak kontaktu z pacjentem,gdy chciałam o coś jeszcze zapytać powiedział że czas przeznaczony na tę wizytę już się skończył.Zdecydowanie odradzam!

to jest lekarz któremu bardzo leży na sercu dobro pacjenta.

to jest lekarz któremu bardzo leży na sercu dobro pacjenta.